Блок живлення Deepcool PF600 600W (R-PF600D-HA0B-EU)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Блок живлення |
| Виробник | Deepcool |
| Тип: | Комп'ютерний |
| Форм-фактор БЖ: | ATX |
| Потужність: | 600 Вт |
| Діапазон вхідної напруги: | 100-230 В |
| Вихідний струм, +12V1: | 48 A |
| Вихідний струм, +5V: | 15 A |
| Вихідний струм, +3.3V: | 15 A |
| Вихідний струм, +5Vsb: | 2.5 A |
| Вихідний струм, -12V: | 0.3 A |
| Вихідний струм, -5V: | Немає |
| Підключення мат.плати: | 20+4pin |
| Роз'єм живлення процесора: | 1x4+4pin |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | 4x6+2pin |
| Роз'єми дод. живлення для відеокарт: | 6+2pin |
| Кількість роз'ємів для відеокарт: | Немає |
| Модульне підключення кабелів: | Немає |
| Кількість SATA роз'ємів: | 2 шт. |
| К-сть роз'ємів Molex: | 2 шт. |
| К-сть роз'ємів Floppy: | Немає |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Тип охолодження: | Активне |
| Діаметр вентилятора, мм: | 120 мм |
| Функція PFC: | Активна |
| Стандарт 80 PLUS: | 80 PLUS |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| ККД (%): | 85% |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 150x140x86 мм |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Стандарт ATX12V: | 2.4 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6933412711391 |
Блок живлення Deepcool PF600 600W (R-PF600D-HA0B-EU)
Код товару: 182251NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 182251NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Наумов Игорь
доброго вечора, бп підійде під материнку gigabyte aorus b450 v 2 і відеокарту gtx 1070?
03.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, підійде.
04.03.2024
Денис
Когда будет этот блок питания в наличии?
23.01.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. На жаль, на зараз інформація відсутня.
01.02.2024
Дима
Добрый день а это то бп подойдёт для видеокарты 2060 супер
10.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, має вистачити.
10.10.2023
Відгуки (3)
Наумов Игорь
доброго вечора, бп підійде під материнку gigabyte aorus b450 v 2 і відеокарту gtx 1070?
03.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, підійде.
04.03.2024
Денис
Когда будет этот блок питания в наличии?
23.01.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. На жаль, на зараз інформація відсутня.
01.02.2024
Дима
Добрый день а это то бп подойдёт для видеокарты 2060 супер
10.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, має вистачити.
10.10.2023