Блок живлення GameMax 600W Black fan 120mm GM-600B (GM-600B)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Блок живлення |
| Виробник | GameMax |
| Тип: | Для геймерів |
| Форм-фактор БЖ: | ATX |
| Потужність: | 600 Вт |
| Діапазон вхідної напруги: | 100-240 В |
| Вихідний струм, +12V1: | 24 A |
| Вихідний струм, +5V: | 18 A |
| Вихідний струм, +3.3V: | 18 A |
| Вихідний струм, +5Vsb: | 2.5 A |
| Вихідний струм, -12V: | 0.5 A |
| Вихідний струм, -5V: | Немає |
| Підключення мат.плати: | 20+4pin |
| Роз'єм живлення процесора: | 1x4+4pin |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | 1x6+2pin |
| Роз'єми дод. живлення для відеокарт: | 6+2pin |
| Кількість роз'ємів для відеокарт: | 1 шт. |
| Модульне підключення кабелів: | Немає |
| Кількість SATA роз'ємів: | 3 шт. |
| К-сть роз'ємів Molex: | 2 шт. |
| К-сть роз'ємів Floppy: | Немає |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Тип охолодження: | Активне |
| Діаметр вентилятора, мм: | 120 мм |
| Функції захисту: | OPP, OCP, OVP, OTP, SCP |
| Функція PFC: | Активна |
| Стандарт 80 PLUS: | Немає |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| ККД (%): | 85% |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 150x140x86 мм |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Стандарт ATX12V: | 2.31 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6931858722070 |
Блок живлення GameMax 600W Black fan 120mm GM-600B (GM-600B)
Код товару: 218601NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 218601NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (23)
Артем Ляшенко
Підійде до материнської плати gigabyte ga-h61m-d52h
09.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так
25.09.2024
Роман
Функція PFC активна чи пасивна ,бо на різних сайтах по різному вказано?
07.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, активна
25.09.2024
Romsolartan
Так все ж таки таки функція PFC активна чи пасивна ?На різних сайтах по різному вказано.
01.09.2024
Відповісти
Роман
Подойдёт ли для материнской платы B450 Aorus Elite v2?
25.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, підійде.
25.08.2024
Дмитро
рх 580 и мать PRIME A320M-K будет? Всё подойдёт?
17.07.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так підійде.
18.07.2024
Відгуки (23)
Артем Ляшенко
Підійде до материнської плати gigabyte ga-h61m-d52h
09.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так
25.09.2024
Роман
Функція PFC активна чи пасивна ,бо на різних сайтах по різному вказано?
07.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, активна
25.09.2024
Romsolartan
Так все ж таки таки функція PFC активна чи пасивна ?На різних сайтах по різному вказано.
01.09.2024
Відповісти
Роман
Подойдёт ли для материнской платы B450 Aorus Elite v2?
25.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, підійде.
25.08.2024
Дмитро
рх 580 и мать PRIME A320M-K будет? Всё подойдёт?
17.07.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так підійде.
18.07.2024