Блок живлення Deepcool PF700 700W (R-PF700D-HA0B-EU)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Блок живлення |
| Виробник | Deepcool |
| Тип: | Комп'ютерний |
| Форм-фактор БЖ: | ATX |
| Потужність: | 700 Вт |
| Максимальні навантаження 12в: | 696 Вт |
| Діапазон вхідної напруги: | 200-240 В |
| Вихідний струм, +12V1: | 58 A |
| Вихідний струм, +5V: | 15 A |
| Вихідний струм, +3.3V: | 15 A |
| Вихідний струм, +5Vsb: | 2.5 A |
| Вихідний струм, -12V: | 0.3 A |
| Вихідний струм, -5V: | Немає |
| Підключення мат.плати: | 20+4pin |
| Роз'єм живлення процесора: | 2x4+4pin |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | 4x6+2pin |
| Кількість роз'ємів для відеокарт: | 4 шт. |
| Модульне підключення кабелів: | Немає |
| Кількість SATA роз'ємів: | 6 шт. |
| К-сть роз'ємів Molex: | 2 шт. |
| К-сть роз'ємів Floppy: | Немає |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Тип охолодження: | Активне |
| Діаметр вентилятора, мм: | 120 мм |
| Функція PFC: | Активна |
| Стандарт 80 PLUS: | 80 PLUS |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| ККД (%): | 85% |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 150x140x86 мм |
| Стандарт ATX12V: | 2.4 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6933412711537 |
Блок живлення Deepcool PF700 700W (R-PF700D-HA0B-EU)
Код товару: 182250NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 182250NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Алексей
Здравствуйте хотел бы спросить подходит ли данный бп к видеокарта на 16pin?
25.03.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, в цьому блоку немає 16 пін живлення. Ви можете філльтр 16 пін вибрати в розділу блоків живлення, тай знайти Бж по Вашому бюджету
26.03.2025
Николай
Недорогой и надёжный БП, у меня с ним проблем не возникло. Спасибо магазину за оперативную доставку.
14.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, ми раді що Вам сподобалось, нехай товар слугує Вам довго та якісно.
14.06.2024
Відгуки (2)
Алексей
Здравствуйте хотел бы спросить подходит ли данный бп к видеокарта на 16pin?
25.03.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, в цьому блоку немає 16 пін живлення. Ви можете філльтр 16 пін вибрати в розділу блоків живлення, тай знайти Бж по Вашому бюджету
26.03.2025
Николай
Недорогой и надёжный БП, у меня с ним проблем не возникло. Спасибо магазину за оперативную доставку.
14.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, ми раді що Вам сподобалось, нехай товар слугує Вам довго та якісно.
14.06.2024