Блок живлення Corsair RM850x Shift 850W PCIE5 (CP-9020252-EU)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Блок живлення |
| Виробник | Corsair |
| Тип: | Для геймерів |
| Форм-фактор БЖ: | ATX |
| Потужність: | 850 Вт |
| Вихідний струм, +12V1: | 70.8 A |
| Вихідний струм, +5V: | 20 A |
| Вихідний струм, +3.3V: | 20 A |
| Вихідний струм, +5Vsb: | 3 A |
| Вихідний струм, -12V: | 0.3 A |
| Вихідний струм, -5V: | Немає |
| Підключення мат.плати: | 20+4pin |
| Роз'єм живлення процесора: | 1x4+4pin |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | 4x6+2pin, 1x16pin |
| Роз'єми дод. живлення для відеокарт: | 6+2pin, 16pin |
| Кількість роз'ємів для відеокарт: | 4 шт. |
| Модульне підключення кабелів: | Є |
| Кількість SATA роз'ємів: | 12 шт. |
| К-сть роз'ємів Molex: | 4 шт. |
| К-сть роз'ємів Floppy: | Немає |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Тип охолодження: | Напівпасивне |
| Діаметр вентилятора, мм: | 140 мм |
| Функції захисту: | OPP, OVP, SCP |
| Функція PFC: | Активна |
| Стандарт 80 PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| ККД (%): | 90% |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 160x150x86 мм |
| Вага: | 1.7 кг |
| Додатково: | Офіційна сертифікація 80+ Gold, Модульне під'єднання кабелів, PCI-E 5.0 (16 pin) |
| Охолодження: | напівпасивна (відключення вентилятора) |
| Стандарт ATX12V: | 3.0 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 0840006653745 |
Блок живлення Corsair RM850x Shift 850W PCIE5 (CP-9020252-EU)
Код товару: 203498NEW
Гарантія: 120міс.
Код товару: 203498NEW
Гарантія: 120міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Бендус Ігор Сергійович
Є шанс, що буде актуальним увесь гарантійний термін (10 років XD). Як є можливість - беріть і не вагайтесь, справляєтсья без проблем, сильно не гріється і не кричить. Брав у розстрочку, закинув останній платіж, Доббі вільний)
16.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
16.08.2023
Pavlo
З підключенням проблем не було. Трохи підшумлює (стоїть з radeon 6900xt), та з часом звик. В цілому влаштовує. Швидко оформили замовлення та доставили
04.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
09.08.2023
Олександр Холостенко
Перепрошую, моделі shift мають 16 пін коннектор, якщо це так, чи не могли б ви додати це до характеристик?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, передали інформацію адміністратору
29.07.2023
Відгуки (3)
Бендус Ігор Сергійович
Є шанс, що буде актуальним увесь гарантійний термін (10 років XD). Як є можливість - беріть і не вагайтесь, справляєтсья без проблем, сильно не гріється і не кричить. Брав у розстрочку, закинув останній платіж, Доббі вільний)
16.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
16.08.2023
Pavlo
З підключенням проблем не було. Трохи підшумлює (стоїть з radeon 6900xt), та з часом звик. В цілому влаштовує. Швидко оформили замовлення та доставили
04.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
09.08.2023
Олександр Холостенко
Перепрошую, моделі shift мають 16 пін коннектор, якщо це так, чи не могли б ви додати це до характеристик?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, передали інформацію адміністратору
29.07.2023