Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6800 16Gb Pulse (11305-02-20G) (11305-98-90G) (GDDR6, 384 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 6800 |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 384 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 2170 МГц |
| Частота пам'яті: | 16000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3840 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 700 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 304x127x37 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Big Navi (RDNA 2) |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 24194 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 300 |
| Зайнятих слотів: | 4 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Харків |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 6 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 250 Вт |
| Технології: | AMD RDNA 2 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106292291 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6800 16Gb Pulse (11305-02-20G) (11305-98-90G) (GDDR6, 384 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Код товару: 229518FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 229518FR
Гарантія: 6міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Костянтин
Працює добре, вже як 2 місяці. На ній граю у сталкера. Що правада гаряча катра.
31.12.2025
Відповісти
Графічна плата Sapphire AMD Radeon RX 6800 16Gb Pulse орієнтована на геймерів та фахівців, яким необхідна висока потужність у відтворенні 3D-графіки та відеоіграх. Вона обладнана шістнадцятьма гігабайтами пам'яті GDDR6 із 384-розрядною шиною, що гарантує швидкий обмін даними та надійне функціонування у 4K-роздільній здатності. Сумісність із шиною PCI-E 4.0 x16 дає змогу найбільш повноцінно задіяти пропускну спроможність материнської плати.
Наявність 16 Гб відеопам'яті дає змогу розміщувати об'ємні текстури та рендерити складні сцени без падіння швидкодії, що є критичним під час роботи з 3D-графікою та запуску ігор на максимальних параметрах. У режимі 4K цей резерв пам'яті запобігає зверненню до жорсткого диска, котре може спричинити "зависання" чи затримки.
Підключення двох восьмиконтактних конекторів живлення гарантує стабільне та адекватне енергозабезпечення відеокарти у періоди максимальних навантажень. Це необхідно, оскільки новітні графічні процесори здатні споживати більше 250 Вт, і дефіцит енергії призводить до зниження швидкодії або раптового вимкнення системи.
Роздільна здатність 7680x4320, що зветься 8K, дає змогу демонструвати зображення з деталізацією понад 33 мільйони точок, помітно перевершуючи стандарт 4K. У практичних потрібах це означає здатність оперувати надвисокою різкістю під час відеозведення, створення 3D-моделей чи споживання контенту, де кожен елемент зображення критичний для коректності.
Потреба в енергії на рівні 250 Вт окреслює обсяг електрики, який відеокарта бере під час функціонування, що прямо позначиться на енергоспоживанні апаратури та виділенні тепла. В реальних ситуаціях це доводить, що блок живлення має володіти потрібним запасом потужності та надійністю для гарантування безперебійного функціонування.
Даний апарат чудово підходить для користувачів, які грають у віртуальні світи, та фахівців, залучених до 3D-графіки, яким необхідна висока швидкодія у форматі 4K та більших.
Відгуки (1)
Костянтин
Працює добре, вже як 2 місяці. На ній граю у сталкера. Що правада гаряча катра.
31.12.2025
Відповісти