Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 570 4Gb Pulse (11266-67) (GDDR5, 256 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 570 |
| Обсяг пам'яті: | 4 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1284 МГц |
| Частота пам'яті: | 7000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 500 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 5120x2880 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 230x125x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.5 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 6803 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 230 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Одеса, Дніпро, Львів Газова, Харків, Чернівці, Київ Васильківська, Київ Херсонський, Полтава, Івано-Франківськ, Черкаси |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 150 Вт |
| Текстурних блоків | 128 |
| Техпроцес | 14 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 570 4Gb Pulse (11266-67) (GDDR5, 256 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 134943USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 134943USED
Гарантія: 3міс.
ТРАМПОДАЖ! В тебе немає карт? Однак є знижки до 40%
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
БезкоштовноСьогодні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
VvV
Она хоть работает? Гарантия 3 месяца?
24.01.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, повна працездатність
27.01.2026
Дмитро
Сколько год видеокарте?
Без Майнинга?
Без пыли?
Меняли термопасту?
15.01.2026
Відповісти
Графічний адаптер Sapphire AMD Radeon RX 570 4Gb Pulse (11266-67), оснащений 4 ГБ пам'яті GDDR5 та 256-бітною шиною, інтерфейс підключення PCI-E v3.0. Він стане гарним вибором для тих, хто потребує недорогого варіанту для невимогливих ігор або графічних завдань. Завдяки 4 ГБ відеопам'яті, є можливість запускати чимало сучасних проєктів на середніх параметрах, а також застосовувати карту для обробки зображень та відео.
Обсяг відеопам'яті у 4 ГБ впливає на те, скільки графічних відомостей (текстур, буферів кадру тощо) може утримуватися безпосередньо на самій платі. Якщо цієї пам'яті не вистачає, при активації ресурсномістких ігор чи програм з високою чіткістю доведеться задіювати оперативну пам'ять системи, що призведе до зниження швидкодії.
Наявність потреби у додатковому живленні через один 8-піновий конектор гарантує стабільне та необхідне подання електрики для відеокарти під час роботи під значним навантаженням, що перевищує стандартні можливості слоту PCI-E. Це критично необхідно під час тривалих ігрових сесій або виконання графічно складних процесів, адже енергоспоживання зростає, і живлення, що надходить лише від материнської плати, може бути недостатнім.
Найвища роздільна здатність 5120x2880 свідчить про те, що відеокарта здатна відтворювати картинку з надвисокою деталізацією, що особливо актуально при використанні великих екранів або декількох дисплеїв із високою чіткістю.
Енергоспоживання на рівні 150 Вт напряму впливає на те, скільки енергії споживає система та скільки тепла виділяє відеокарта під час функціонування. Для власника це означає необхідність мати блок живлення із запасом потужності та ефективну систему охолодження, задля гарантування стабільного функціонування та запобігання перегріву.
Ця відеокарта буде вдалим вибором для тих, хто прагне отримати помірний варіант для розваг у іграх на середніх параметрах та основних графічних завдань.
Відгуки (2)
VvV
Она хоть работает? Гарантия 3 месяца?
24.01.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, повна працездатність
27.01.2026
Дмитро
Сколько год видеокарте?
Без Майнинга?
Без пыли?
Меняли термопасту?
15.01.2026
Відповісти