Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 570 4Gb Strix OC (ROG-STRIX-RX570-O4G-GAMING) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 570 |
| Обсяг пам'яті: | 4 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1310 МГц |
| Частота пам'яті: | 7000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 500 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 4096x2160 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 2x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | ASUS Aura Sync |
| Габарити: | 240x130x39 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 6803 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 240 |
| Наявність в магазинах | Дніпро |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 150 Вт |
| Текстурних блоків | 128 |
| Техпроцес | 14 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 570 4Gb Strix OC (ROG-STRIX-RX570-O4G-GAMING) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 100440USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 100440USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (15)
Тимофій
Підійде ця відеокарта до материнської плати MSI PRO B760M-P ? Блок живлення на 700в?
06.06.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зробіть замовлення, менеджер надасть відповіді
09.06.2025
Олекса
Чи підійде ця відеокарта до Материнської плати ASUS B75M-PLUS ?
02.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так, підійде.
15.08.2024
Arik
Ця відеокарта підійде на процесор i5 4440?
16.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так, буде працювати без проблем.
16.06.2024
Артем
Доброго дня чи беле сумісна ця відеокарта з материнською платою MACHINIST B75 LGA 1155 і i5 3550
01.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так
05.06.2024
Рома Аксанов
Добрий день, ця відеокарта підійде під процесор intel core i3 2100 та материнську плату ASUS P8H61-M LE
07.02.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, підійде.
07.02.2024
Макс
доброго дня який у вас блок живлення максимум?Бо в мене на 500 карту тяне ,але коли вона працює на 95% комп сам перезаргужається (((
29.03.2024
Менеджер CompX
Доброго дня . Для Вашої карти ми можемо рекомендувати блок живлення мінімум на 600w . Для отримання більш точої консультації пропонуємо зателефонувати на нашу гарячу лінію .
Контакти відділу продажу:
050-812-95-98
063-846-14-02
068-418-92-07
01.04.2024
Відгуки (15)
Тимофій
Підійде ця відеокарта до материнської плати MSI PRO B760M-P ? Блок живлення на 700в?
06.06.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зробіть замовлення, менеджер надасть відповіді
09.06.2025
Олекса
Чи підійде ця відеокарта до Материнської плати ASUS B75M-PLUS ?
02.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так, підійде.
15.08.2024
Arik
Ця відеокарта підійде на процесор i5 4440?
16.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так, буде працювати без проблем.
16.06.2024
Артем
Доброго дня чи беле сумісна ця відеокарта з материнською платою MACHINIST B75 LGA 1155 і i5 3550
01.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так
05.06.2024
Рома Аксанов
Добрий день, ця відеокарта підійде під процесор intel core i3 2100 та материнську плату ASUS P8H61-M LE
07.02.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, підійде.
07.02.2024
Макс
доброго дня який у вас блок живлення максимум?Бо в мене на 500 карту тяне ,але коли вона працює на 95% комп сам перезаргужається (((
29.03.2024
Менеджер CompX
Доброго дня . Для Вашої карти ми можемо рекомендувати блок живлення мінімум на 600w . Для отримання більш точої консультації пропонуємо зателефонувати на нашу гарячу лінію .
Контакти відділу продажу:
050-812-95-98
063-846-14-02
068-418-92-07
01.04.2024