Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6650 XT 8GB Nitro+ (11319-99-90G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0 x8) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 6650 XT |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2512 МГц |
| Частота пам'яті: | 17500 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 600 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 240x119x44.75 мм |
| Колір: | Чорно-червоний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Big Navi (RDNA 2) |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Довжина відеокарти, мм: | 240 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 175 Вт |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106294196 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6650 XT 8GB Nitro+ (11319-99-90G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0 x8) FR
Код товару: 229511FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 229511FR
Гарантія: 6міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6650 XT 8GB Нітро+ чудово підійде для геймерів та користувачів, яким потрібна надійна працездатність у поточних іграх та графічних роботах. Дана модель має 8 ГБ пам’яті GDDR6 із 128-бітною шиною, що гарантує швидкий обмін інформацією та відмінну роботу у форматі Full HD і вище. Сумісність з інтерфейсом PCI-E 4.0 x8 дає можливість застосовувати її на новітніх материнських платах із оптимальною пропускною здатністю.
Об'єм пам'яті у 8 ГБ дає змогу вмістити необхідний обсяг текстур та даних для актуальних ігор і програм, які працюють з високоякісною графікою. На практиці це означає, що під час запуску ігор у Full HD чи навіть 2K роздільній здатності ця відеокарта здатна опрацьовувати складні сцени без відчутних затримок, спричинених дефіцитом відеопам'яті.
Підключення додаткового живлення через 8-піновий конектор забезпечує стабільне енергопостачання відеокарти під час значних навантажень, що особливо критично під час довготривалих ігрових сесій або роботи з «важкими» графічними застосунками.
Найвища роздільна здатність 7680x4320 дає можливість відображати картинку у форматі 8K, що буде корисним при використанні із сучасними дисплеями чи телевізорами, які вирізняються надвисокою деталізацією.
Сповживана потужність на рівні 175 Вт вказує, скільки струму бере відеокарта під час експлуатації, що має наслідки для сукупного енергоспоживання системи та виділення тепла. На практиці це означає, що блок живлення мусить мати належний резерв потужності для забезпечення надійної роботи без непередбачуваних вимикань.
Цей вибір буде вдалим для геймерів та фахівців, які цінують сталу віддачу в роздільній здатності Full HD та 2K без надмірного гулу. Карта вирізняється продуктивним охолодженням та здатністю працювати в 8K, що розширює опції підключення.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.