Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6650 XT 8GB Pulse (11319-98-90G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0 x8) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 6650 XT |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2694 МГц |
| Частота пам'яті: | 17500 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 600 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 260x130x57 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Big Navi (RDNA 2) |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Довжина відеокарти, мм: | 260 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 175 Вт |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106294202 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6650 XT 8GB Pulse (11319-98-90G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0 x8) FR
Код товару: 229517FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 229517FR
Гарантія: 6міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна плата Sapphire AMD Radeon RX 6650 XT 8GB Pulse розроблена для користувачів, котрі прагнуть знайти гармонійний варіант як для відеоігор, так і для мультимедійних завдань. Вона обладнана 8 ГБ пам'яті GDDR6 зі 128-бітним інтерфейсом, що гарантує плинну роботу з актуальними іграми у роздільній здатності Full HD та більшій. З'єднання здійснюється через інтерфейс PCI-E 4.0 x8, який забезпечує належну пропускну здатність для обміну даними.
Об'єм пам'яті у 8 ГБ дає змогу завантажувати масштабні текстури й розширені шейдери без уповільнень, що критично важливо в новітніх іграх та при роботі з візуальним програмним забезпеченням.
Наявність одного 8-пінового порту для додаткового живлення свідчить про те, що відеокарта отримує надійне живлення поверх того, що надає слот PCI-E. Це необхідно для збереження високої потужності під час пікових навантажень, скажімо, у вибагливих ігрових сесіях чи при рендерингу відео.
Максимальна роздільна здатність 7680x4320 має на увазі, що відеокарта підтримує передачу зображення у стандарті 8K, що буде корисним при з'єднанні з сучасними дисплеями чи TV-панелями з надзвичайно високою щільністю точок.
Енергоспоживання на рівні 175 Вт окреслює обсяг електрики, який відеокарта залучає під час функціонування, що напряму впливає на потреби системи в блоці живлення. Якщо БЖ не має достатнього запасу потужності, це може спричинити нестабільність роботи або навіть повне вимикання під час пікових навантажень, як-от у новітніх іграх чи програмах для відеоредагування.
Цей відеобуфер буде доречним для геймерів та творців контенту, які ставлять у пріоритет поєднання потужності та ощадливого використання енергії.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.