Київ, провулок Херсонський 1В

м. Київ, вул. Васильківська, 6

м. Львів, вул. Газова, 26. Офiс 102

м. Одеса, вул. Пушкінська, 23

м. Харків, просп. Науки, 23

м. Дніпро, просп. Лесі Українки, 16Б

м. Чернівці, просп. Назалежності, 52А

м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 40

м. Полтава, вул. Європейська, 6

Пн-Пт: 10:00-20:00

Сб-Нд: 11:00-18:00

Каталог

Майнінг ферми

За популярністю Спочатку дешевше Спочатку дорожче

Криптовалюти приходять на зміну золоту, нафті та каві, стаючи найвищими активами XXI століття. Власна майнінг-ферма допоможе вам накопичити та примножити стан, щоб увійти до клубу успішних інвесторів. Ви можете зібрати її самостійно або довірити цю роботу професіоналам, отримавши надійне та зручне в обслуговуванні готове рішення.

Що таке mining-ферма?

Фермою називають устаткування видобутку конкретної криптовалюти. На відміну від комп'ютера, вона призначена для виконання єдиного завдання. Звичайно, ви можете спробувати запустити на ній гру або "важкий" додаток на зразок Photoshop, але результат вас не вразить - мінімальна продуктивність та високе енергоспоживання.

Принцип роботи майнінгової ферми та особливість обладнання

Суть майнінгу крипти — здавання обчислювальних потужностей у винайм. Великі корпорації об'єднують розташовані в усьому світі комп'ютери в розподілені мережі. Їх використовують для складних обчислень під час запуску космічних апаратів, розробки ліків, проєктування будівель, створення комп'ютерних ігор та аналіз інформації.

Винагородою за майнінг є криптовалюти. Це віртуальні активи, які мають реального висловлювання. Вони набувають цінності завдяки обмеженій кількості та складності виконаної користувачем роботи. Їх можна продати за реальні гроші, або обміняти на інші предмети.

Щоб купити криптоферму, потрібно спочатку ознайомитись з особливостями валюти. Наприклад, знамениті біткоїни можна ефективно майнути лише на спеціальних ASIC-процесорах. А ось Ethereum або "ефір" видобувають за допомогою відеокарт (GPU) з великим обсягом пам'яті - від 6 ГБ і більше. Є криптовалюти, які майнять, надаючи в оренду жорсткі диски HDD та SSD.

Що краще – купити ферму для майнінгу чи зібрати самому?

Маючи мінімальні технічні навички, ви можете комплектувати ферму самостійно, починаючи майнінг без сторонньої допомоги. Від звичайного комп'ютера вона відрізняється великими габаритами, великою кількістю відеокарт, високою потужністю системи охолодження та спрощеним корпусом швидкої заміни компонентів. Багато ферм створюють на основі відкритих стендів.

Збираючи систему самостійно, ви витратите більше часу, але заощадите на старті. Але складність завдань майнінгу постійно зростає, тому постійний дохід приносять ті ферми, які працюють з максимальною віддачею. Тому готові рішення можуть виявитися дорожчими, але приноситимуть додатковий заробіток у перспективі.

Як зібрати mining-ферму?

Головний тренд актуального сезону – видобуток Ethereum, що приносить високий дохід. Для реалізації цього проєкту вам знадобляться:

 • великий комп'ютерний корпус чи відкритий стенд;
 • недорогі компоненти - материнська плата, процесор та жорсткий диск (до 10–15% вартості збирання);
 • блок живлення потужністю від 600 Вт;
 • від 1 до 6 відеокарт;
 • 2–4 потужні кулери.

Можна придбати вживані комплектуючі після домашнього чи офісного використання. А ось продаж майнінг-ферм, що були у використанні, — ризикований варіант, оскільки вам буде складно оцінити рівень їхнього зносу.

Як налаштувати майнінг-ферму для ефективної роботи?

Обладнання збирають за тим же принципом, що й звичайний комп'ютер - основні відмінності у кількості відеокарт. Фінальний етап - встановлення операційної системи. Для отримання максимального прибутку вам потрібно керуватися такими рекомендаціями:

 • Встановіть TeamViewer для дистанційного керування фермою будь-якої точки світу.
 • Якщо можливо, настройте активацію через Ethernet. Це особливо актуально для обладнання, розташованого у нежитловому приміщенні.
 • Встановіть розмір файлу підкачки від 20 ГБ та більше.
 • Щоб отримати більшу віддачу від чіпів відеокарт, оновіть драйвери до актуальної версії та встановіть програми автоматичного розгону, наприклад, MSI Afterburner або ASUS Armoury Crate.
 • Встановіть програму для підключення до майнінгового пулу. Пропишіть у ньому номер свого гаманця.
 • Додайте цю програму до автозавантаження.
 • Для оцінки результатів встановіть програму, яка веде моніторинг енергоспоживання.

Враховуючи події, що відбуваються на ринку криптовалют, при правильному настроюванні одна відеокарта ферми може приносити дохід до 150–200 грн. на день.

Майнінг-ферма під ключ: де і як замовити?

Інтернет-магазин CompX пропонує mining-ферми відомих виробників, включаючи Tophash, CryptoNight та ETHash. Ви можете замовити обладнання онлайн, оформивши кредит чи розстрочку. Збірка ферми під ключ вигідна та зручна — вам надається гарантія та швидка доставка в будь-яку точку України.