Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 5700 XT 8G PULSE (11293-98-90G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 5700 XT |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin, 1x8pin |
| Частота ядра: | 1925 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 254x135x46.5 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi (RDNA) |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 16554 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 254 |
| Наявність в магазинах | Полтава |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 225 Вт |
| Текстурних блоків | 160 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106287853 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 5700 XT 8G PULSE (11293-98-90G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 224485USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 224485USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Sapphire AMD Radeon RX 5700 XT 8G PULSE (11293-98-90G) – це рішення середнього сегменту для ігрових застосувань та роботи з графікою. Вона обладнана 8 ГБ пам'яті GDDR6 з 256-бітною шиною, що забезпечує достатню пропускну здатність для актуальних ігор у роздільній здатності Full HD та більшій. Підключення здійснюється через інтерфейс PCI-E 4.0 x16, що гарантує швидкий обмін даними з центральним процесором.
Наявність 8 ГБ відеопам'яті дає змогу комфортно оперувати текстурами високої деталізації у сучасних іграх, особливо на середніх та високих налаштуваннях. Це життєво необхідно при грі у проєкти з великим відкритим світом або при використанні модів, які істотно збільшують розмір текстурних наборів.
Наявність двох роз'ємів для додаткового живлення – 6-пінового та 8-пінового – забезпечує відеокарті необхідний запас енергії для стабільного функціонування під значним навантаженням.
Максимальна гранична роздільна здатність 7680x4320 свідчить про те, що відеокарта здатна формувати зображення у форматі 8K, що у чотири рази перевищує 4K за кількістю пікселів.
Рівень споживання енергії у 225 Вт визначає обсяг енергії, який потрібен відеокарті в процесі роботи. Це має прямий вплив на вибір блока живлення та загальний рівень енергоефективності вашої системи.
Цей відеоадаптер чудово підійде геймерам та фахівцям, які створюють контент, для яких важливий баланс між продуктивністю та фінансовими витратами.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.