Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 5700 XT 8Gb Nitro+ (11293-03) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 5700 XT |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 2010 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Sapphire TriXX |
| Габарити: | 306x135x49 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi (RDNA) |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 16554 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 306 |
| Наявність в магазинах | Дніпро |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 225 Вт |
| Текстурних блоків | 160 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 5700 XT 8Gb Nitro+ (11293-03) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 226440USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 226440USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Artem
Добрий день,а відеокарта майнена?
24.02.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, відеокарти ми отримуємо по трейд ін, повна працездатність, базова гарантія
24.02.2025
Максим
Тобто відео карта бу але з нею вже провели ремонт? В плані що в ній нічого не треба буде міняти?
17.02.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, це Б/В варіант, комплектуючі у нас по послузі Трей Ін, обмін старих на нові Ми беремо тільки повністю справні комплектуючі
17.02.2025
Відгуки (2)
Artem
Добрий день,а відеокарта майнена?
24.02.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, відеокарти ми отримуємо по трейд ін, повна працездатність, базова гарантія
24.02.2025
Максим
Тобто відео карта бу але з нею вже провели ремонт? В плані що в ній нічого не треба буде міняти?
17.02.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, це Б/В варіант, комплектуючі у нас по послузі Трей Ін, обмін старих на нові Ми беремо тільки повністю справні комплектуючі
17.02.2025