Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 480 8Gb OC NITRO+ (11260-01) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 480 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1342 МГц |
| Частота пам'яті: | 7000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2304 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 5120x2880 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 240x120x41 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Довжина відеокарти, мм: | 240 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 150 Вт |
| Текстурних блоків | 144 |
| Техпроцес | 14 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 480 8Gb OC NITRO+ (11260-01) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 115033USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 115033USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (5)
Сергій
Замовив ,передзвонили(карта на заказ),через 4 дні прийшло,поки працює(замовляв років 7 тому такуж саму) стан добрий! Магазин рекомендую!!!
22.12.2025
Відповісти
Володимир
Доброго дня. Тут dvi-D ? Якщо так то чи маєте ще кабель в продажі щоб до манітору під'єднати?
26.04.2025
Відповісти
Сергей
Здравствуйте, видеокарта в майнинге была? перепрошивалась?
26.02.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, ми отримуємо карти по послузі трейд ін, обмін строї карти на на нову. Поавна працездатність без нюансів
03.03.2025
Осипов Дмитро Антонович
Прийшла відеокарта дуже швидко за 2 дні, дуже рад покупці, раджу до покупки
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Дмитро Антонович. Дякуємо Вам за оцінку. Нехай працює.
Кирилл
Могу я заказать у вас на сайте процессор и видеокарту оплатив товар в Одессе в вашем магазине?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так, можна
02.08.2023
Відгуки (5)
Сергій
Замовив ,передзвонили(карта на заказ),через 4 дні прийшло,поки працює(замовляв років 7 тому такуж саму) стан добрий! Магазин рекомендую!!!
22.12.2025
Відповісти
Володимир
Доброго дня. Тут dvi-D ? Якщо так то чи маєте ще кабель в продажі щоб до манітору під'єднати?
26.04.2025
Відповісти
Сергей
Здравствуйте, видеокарта в майнинге была? перепрошивалась?
26.02.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, ми отримуємо карти по послузі трейд ін, обмін строї карти на на нову. Поавна працездатність без нюансів
03.03.2025
Осипов Дмитро Антонович
Прийшла відеокарта дуже швидко за 2 дні, дуже рад покупці, раджу до покупки
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Дмитро Антонович. Дякуємо Вам за оцінку. Нехай працює.
Кирилл
Могу я заказать у вас на сайте процессор и видеокарту оплатив товар в Одессе в вашем магазине?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так, можна
02.08.2023