Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 480 8Gb Nitro+ (11260-07) (GDDR5, 256 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 480 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1306 МГц |
| Частота пам'яті: | 8000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2304 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 3840x2160 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 240x120x41 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.5 |
| Довжина відеокарти, мм: | 240 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 5 |
| Наявність в магазинах | Київ Васильківська, Одеса, Черкаси, Чернівці, Харків, Львів Газова, Полтава |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 225 Вт |
| Текстурних блоків | 144 |
| Техпроцес | 14 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 480 8Gb Nitro+ (11260-07) (GDDR5, 256 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 192058USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 192058USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
БезкоштовноСьогодні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Олег
Все, що я помітив неприємного за час користування цією відеокартою, це те, що зона VRM1 має таку саму температуру, як і GPU відеокарти, тобто стає дуже гарячою при навантаженні. А VRM2 завжди залишається дуже холодною. Хочу запитати, це так має бути? Покищо єдиним рішенням для мене є зміна потужності кулера в AMD драйвері.
12.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякую за запитання. Для розгорнутої відповіді, зверніться на нашу технічну підтримку.
14.08.2023
Олег
Все працює, при роботі на 100% гріється на 70 градусів в стані спокую 48-50 градусів, при тому що на дворі 30 градусів і у мене не самий просторий корпус для цієї відеокарти. Хороший товар за свої гроші.
16.07.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, Олег, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтеся.
23.07.2023
Відгуки (2)
Олег
Все, що я помітив неприємного за час користування цією відеокартою, це те, що зона VRM1 має таку саму температуру, як і GPU відеокарти, тобто стає дуже гарячою при навантаженні. А VRM2 завжди залишається дуже холодною. Хочу запитати, це так має бути? Покищо єдиним рішенням для мене є зміна потужності кулера в AMD драйвері.
12.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякую за запитання. Для розгорнутої відповіді, зверніться на нашу технічну підтримку.
14.08.2023
Олег
Все працює, при роботі на 100% гріється на 70 градусів в стані спокую 48-50 градусів, при тому що на дворі 30 градусів і у мене не самий просторий корпус для цієї відеокарти. Хороший товар за свої гроші.
16.07.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, Олег, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтеся.
23.07.2023