Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 5700 XT 8G PULSE (11293-98-90G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 5700 XT |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin, 1x8pin |
| Частота ядра: | 1925 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 254x135x46.5 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi (RDNA) |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 16554 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 254 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 225 Вт |
| Текстурних блоків | 160 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106287853 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 5700 XT 8G PULSE (11293-98-90G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Код товару: 224485FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 224485FR
Гарантія: 6міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
SAPPHIRE PULSE RX 5700 XT пропонує чудову продуктивність за доступною ціною, яка потрібна кожному геймеру. Завдяки якісним компонентам та надійній конструкції, PULSE RX 5700 XT забезпечує виняткову продуктивність у роздільній здатності 1440p та високоякісний ігровий досвід з новою високопродуктивною архітектурою AMD RDNA. Точно налаштована технологія охолодження Dual-X забезпечує ефективне охолодження графічного процесора, пам'яті та компонентів VRM за низького рівня шуму. Повністю алюмінієва підсилювальна пластина забезпечує додатковий захист від вигинів та попадання пилу, а також допомагає охолоджувати вашу відеокарту за рахунок додаткового тепловідведення. Фірмові технології SAPPHIRE, такі як знімні вентилятори Quick Connect, підтримка Dual BIOS і захист ланцюгів живлення відеокарти, забезпечують безперебійну роботу відеокарти. Розкрийте весь свій ігровий потенціал і використовуйте SAPPHIRE PULSE RX 5700 XT як серце вашого ПК, що б'ється!
ГРАФІЧНИЙ ПРОЦЕСОР AMD RADEON RX 5700 XT
Графічний процесор AMD Radeon RX 5700 XT працює так само добре, як виглядає. Зміцніть свою бойову станцію металічним екзоскелетом для відведення тепла, злитим із зміненим контурним силуетом та акцентами, обробленими з високою точністю. Великий ігровий досвід створюється шляхом зміни правил. Використовуйте найкращі в галузі технології та випробувайте потужні, прискорені ігри, створені спеціально для вас.
НОВА ЕКСТРЕМАЛЬНА АРХІТЕКТУРА RDNA
Графічний процесор Radeon RX 5700 XT працює на основі нової архітектури RDNA, яка є серцем передового 7-нм технологічного процесу AMD. В RDNA реалізовано до 40 повністю перероблених обчислювальних блоків, що забезпечують неймовірну продуктивність і до 4-х покращень IPC, нові інструкції, що краще підходять для візуальних ефектів, таких як об'ємне освітлення, ефекти розмиття та глибина різкості, а також ієрархія багаторівневого кешу для значного зменшення затримки та дуже чуйної гри. Архітектура RDNA дозволяє використовувати DisplayPort 1.4 зі стисненням потоку відображення для граничної частоти оновлення та дозволу на сучасних дисплеях для шалено захоплюючого ігрового процесу.
ЗАХОПЛЮВАЛЬНА ІГРОВА ДИНАМІКА
Випробуйте ігри без заїкуватості та розривів з технологією AMD Radeon FreeSync і FreeSync HDR, доступною на більш ніж 700 моніторах. Отримайте конкурентну перевагу зі зменшеною затримкою введення завдяки Radeon Anti-Lag, що забезпечує надшвидкий час відгуку для ваших улюблених кіберспортивних ігор. Нове програмне забезпечення Radeon розкриває весь потенціал вашого графічного процесора, оскільки драйвери оптимізовані для нових випусків ігор і мають широкі можливості налаштування ігор.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.