Відеокарта PNY RTX PRO 6000 96GB Blackwell Workstation Edition OEM (VCNRTXPRO6000-SB) (GDDR7, 512 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | PNY |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX PRO 6000 |
| Обсяг пам'яті: | 96 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 512 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 24064 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 1000 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 304x137x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 4 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 304 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Комплект постачання: | OEM |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 600 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта PNY RTX PRO 6000 96GB Blackwell Workstation Edition OEM (VCNRTXPRO6000-SB) (GDDR7, 512 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 259040NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 259040NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер PNY RTX PRO 6000 96GB Blackwell Workstation Edition OEM розроблений для високопродуктивних робочих станцій, де ключове значення мають швидкість у завданнях 3D-моделювання, рендерингу та опрацювання масивних даних. Завдяки 96 ГБ відеопам'яті стандарту GDDR6, це обладнання гарантує надійне функціонування з об'ємними сценами та багатокомпонентними проєктами.
Наявність 96 ГБ відеопам'яті дає змогу оперувати надвеликими текстурами та заплутаними тривимірними об'єктами без потреби постійного завантаження даних із основного сховища або накопичувача, що суттєво прискорює процес рендерингу та мінімізує затримки.
Підключення додаткової енергії через роз'єм 1x16pin гарантує рівномірне та достатнє енергозабезпечення відеокарти навіть у режимі пікових навантажень. У робочих станціях, де графічний процесор функціонує на межі своїх можливостей, це запобігає падінню продуктивності через дефіцит живлення.
Показник споживаної потужності у 270 Вт окреслює обсяг електроенергії, який відеокарта задіює під час роботи, що прямо корелює з тепловиділенням та загальною енергоємністю системи.
Це рішення є оптимальним вибором для фахівців, які працюють з великими 3D-просторами та складними графічними проєктами, де пріоритетними є швидкість обробки та безперебійна робота.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.