Габарити: 304x137x40 мм
Комплект постачання: FULL BOX
Стан: Новий
Характеристики
Стан товару Новий
Тип товару Відеокарта
Виробник PNY
Форм-фактор: Дискретна
Графічний чип: RTX PRO 6000
Обсяг пам'яті: 96 Гб
Тип пам'яті: GDDR7
Шина пам'яті: 512 bit
Додаткове живлення: 1x16pin
Частота пам'яті: 28000 МГц
К-сть потокових процесорів: 24064
Рекомендована потужність БЖ: 1000 Вт
Максимальна роздільна здатність: 7680x4320
Інтерфейс: PCI-E v5.0 x16
Виходи DVI: Немає
Виходи VGA: Немає
К-сть вентиляторів: 2 шт.
Спосіб охолодження: Активний (кулер)
Габарити: 304x137x40 мм
Колір: Чорний
DirectX 12 Ultimate
DisplayPort 4 шт
OpenGL 4.6
Архітектура Blackwell
Версія DisplayPort v.2.1b
Довжина відеокарти, мм: 304
Зайнятих слотів: 2
Комплект постачання: FULL BOX
Макс. моніторів, що підключаються 4
Сімейство графічного процесора: NVidia RTX
Споживана потужність: 600 Вт
EAN 3536403403324
Код товару: 257562NEW
Доступно до замовлення
Гарантія: 36міс.
Код товару: 257562NEW
Доступно до замовлення
Гарантія: 36міс.
reviews 0
Придбай в кредит
Швидке замовлення
Власних шоурумів
Консультація з експертом
Офіційна гарантія
Габарити: 304x137x40 мм
Стан: Новий
Кредитування від Плати Пізніше 10
Розстрочка для Юридичних Осіб від eDilo 12
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
Кур'єр Uklon
Кур'єр IPOST
Кур'єр Нова Пошта
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
У поштомат Нової Пошти
У відділення Укрпошти
Оплата
 apple pay gpay visa mastercard
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Весь наш товар має гарантію. Детальніше
Немає відгуків про цей товар.
Рівень споживання енергії у 270 Вт свідчить, що для належного функціонування відеокарти потрібен помірний запас потужності, що дозволяє їй стабільно працювати під значним навантаженням, але без надмірного навантаження на блок живлення. Це дає змогу ефективно виконувати важкі обчислювальні завдання, генеруючи при цьому помірну кількість тепла, що є ключовим для збереження оптимального температурного режиму всередині системного блоку.