Відеокарта PNY RTX PRO 6000 96GB Blackwell Workstation Edition (VCNRTXPRO6000-PB) (GDDR7, 512 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | PNY |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX PRO 6000 |
| Обсяг пам'яті: | 96 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 512 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 24064 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 1000 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 304x137x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 4 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 304 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Комплект постачання: | FULL BOX |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 600 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 3536403403324 |
Відеокарта PNY RTX PRO 6000 96GB Blackwell Workstation Edition (VCNRTXPRO6000-PB) (GDDR7, 512 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 257562NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 257562NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер PNY RTX PRO 6000 96GB Blackwell Workstation Edition призначений для високопродуктивних робочих станцій, де необхідна відмінна потужність у просторовому моделюванні, рендерингу та маніпуляціях великими масивами даних. Він обладнаний 96 ГБ відеопам'яті типу GDDR7 з розрядністю шини 512 біт, що гарантує миттєвий доступ до інформації та надійне функціонування у вимогливих програмах. З’єднання реалізовано через інтерфейс PCI-E v5.
Наявність 96 ГБ пам'яті дає змогу працювати з надвеликими сховищами даних без потреби частих звернень до основної оперативної пам'яті, що суттєво мінімізує час очікування.
Підключення додаткової енергії через конектор 1x16pin надає стабільне забезпечення живленням для відеокарти, що є вирішальним у моменти пікових навантажень. Таке з'єднання усуває ризик падіння вольтажу, яке може призвести до зниження швидкодії або раптового вимкнення системи.
Здатність відображати зображення з роздільною здатністю 7680x4320 означає можливість виведення картинки у форматі 8K, що у чотири рази більше за кількість точок стандартного 4K. Це є критично важливим для фахівців, які працюють із надзвичайно детальними візуалізаціями, наприклад, у галузі проєктування будівель чи кіноіндустрії, де важлива кожна дрібниця.
Рівень споживання енергії у 270 Вт свідчить, що для належного функціонування відеокарти потрібен помірний запас потужності, що дозволяє їй стабільно працювати під значним навантаженням, але без надмірного навантаження на блок живлення. Це дає змогу ефективно виконувати важкі обчислювальні завдання, генеруючи при цьому помірну кількість тепла, що є ключовим для збереження оптимального температурного режиму всередині системного блоку.
Даний компонент чудово підійде для фахівців, які працюють із об'ємними 3D-сценами та комплексною візуалізацією, гарантуючи безперебійну обробку великих масивів даних завдяки 96 ГБ пам'яті призначеної для відео.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.