Відеокарта Palit RTX 5060 Ti 8GB Infinity 3 (NE7506T019P1-GB2062S) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2572 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4608 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 600 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 292x117x42 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Довжина відеокарти, мм: | 291.9 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710562245226 |
Відеокарта Palit RTX 5060 Ti 8GB Infinity 3 (NE7506T019P1-GB2062S) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Код товару: 251639NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 251639NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний прискорювач Palit RTX 5060 Ti 8GB Infinity 3 (NE7506T019P1-GB2062S) стане чудовим доповненням для користувачів, яким потрібна зважена потужність у відеоіграх та при роботі з графічним контентом. Вона обладнана 8 ГБ пам'яті типу GDDR7 та стодвадцятивосьмибітною шиною, що гарантує стрімкий обмін даними та можливість запускати актуальні ігри на середніх та високих устах. Для зв'язку використовується інтерфейс PCI-E 5-ї версії.
Графічний процесор (чіпсет) у цій моделі 5060 Ti є основою обчислювальної спроможності відеокарти, що прямо обумовлює швидкість рендерингу й якість візуалізації в ігрових застосунках та фахових програмах.
Розмір пам'яті у 8 ГБ на відеокарті визначає обсяг графічних відомостей, які можуть бути збережені безпосередньо на пристрої, що впливає на миттєву обробку текстур та зображень.
Пам'ять GDDR7 у відеокарті забезпечує значно більшу пропускну здатність відносно попередніх генерацій, що безпосередньо позначається на темпі опрацювання візуальних даних. На практиці, при запуску сучасних ігор із високою роздільною здатністю або ж при опрацюванні 3D-макетів, це допомагає уникнути затримок чи "зависань".
Робоча частота ядра на рівні 2572 МГц визначає, скільки операцій графічний обчислювальний модуль може виконати за секунду, що напряму впливає на швидкість формування кадрів в іграх та складних візуальних проектах. У реальних умовах це означає, що при вищій частоті ядра відеокарта зможе швидше створювати сцени, мінімізуючи відставання та підвищуючи гладкість відображення.
Цей відеоадаптер ідеально підходить для геймерів та фахівців з дизайну, котрі цінують баланс між продуктивністю й надійністю.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.