Відеокарта Palit RTX 5060 Ti 16GB Infinity 3 OC (NE7506TS19T1-GB2061S) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2662 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4608 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 600 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 292x117x42 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 291.9 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710562245172 |
Відеокарта Palit RTX 5060 Ti 16GB Infinity 3 OC (NE7506TS19T1-GB2061S) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Код товару: 251640NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 251640NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна карта Palit RTX 5060 Ti 16GB Infinity 3 OC — це актуальний відеоадаптер, придатний для геймерів та фахівців, зайнятих 3D-моделюванням чи відеоредагуванням. Вона наділена 16 ГБ пам'яті GDDR7 із 128-бітною шиною, що забезпечує оперативну обробку відомостей та зручне оперування з високоякісними деталями. Сумісність з інтерфейсом PCI-E 5.0 x8 гарантує велику пропускну здатність при з’єднанні з материнською платою.
Графічне ядро цієї модифікації 5060 Ti відповідає за обробку картинки та визначає швидкодію відтворення в іграх і професійному софті. Супроти минулих серій, це ядро має оптимізовану структуру, яка мінімізує затримки та підвищує частоту кадрів на високих параметрах візуалізації.
Обсяг пам'яті у 16 ГБ дає змогу опрацьовувати значні масиви текстур та складні тривимірні об'єкти без відчутного сповільнення. Для ігрових сесій це означає здатність використовувати високі рівні деталізації, що покращує візуальне сприйняття і скорочує час повторного завантаження під час сеансу.
Пам'ять типу GDDR7 має більшу пропускну здатність, ніж попередні версії, що прямо позначиться на швидкодії відеокарти. На практиці це виливається у прискорене завантаження текстур та зменшення часу відгуку під час візуалізації комплексних просторів у різних 3D-застосунках чи відеоіграх.
Робоча частота ядра у 2662 МГц визначає темп, з яким графічний процесор обробляє інструкції та відомості, що напряму корелює з потужністю відеокарти. У ігрових проєктах це відображається у фреймрейті: вищий показник частоти забезпечує більш стійку картинку, що особливо помітно у сцени з активною дією та великою кількістю елементів.
Цей графічний прискорювач чудово підійде як геймерам, так і фахівцям, зайнятим у сфері 3D-моделювання та монтажу відео, гарантуючи невимушену візуалізацію та оперативну роботу з об’ємними текстурами.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.