Відеокарта Palit RTX 5060 Ti 16GB Infinity 3 (NE7506T019T1-GB2061S) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2572 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4608 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 600 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 292x117x42 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 291.9 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710562245189 |
Відеокарта Palit RTX 5060 Ti 16GB Infinity 3 (NE7506T019T1-GB2061S) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Код товару: 251641NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 251641NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Palit RTX 5060 Ti 16GB Infinity 3 створений для споживачів, яким потрібне потужне графічне посилення у новітніх іграх та фахових програмах. Він обладнаний 16 ГБ відеопам'яті GDDR7 з 128-розрядною шиною, що забезпечує стрімку роботу з великими масивами даних. З’єднання здійснюється через порт PCI-E версії 5.0 x8, що гарантує сумісність із теперішніми материнськими платами й відмінну пропускну спроможність.
Графічний процесор цієї версії 5060 Ti відповідає за візуальну обробку та формування зображень у динаміці. Він підтримує передові методи трасування променів та інтелектуальних рішень, що підвищує візуальну якість у відеоіграх та професійному софті.
16 ГБ відеопам’яті дають змогу зручно оперувати великими текстурами та заплутаними тривимірними сценами, що є особливо цінним у сучасних іграх з високою деталізацією чи у професійних інструментах для проєктування та відеомонтажу.
Пам'ять GDDR7 у відеокарті надає значно більшу пропускну здатність, аніж попередні версії, що дає змогу прискорити обмін графічними даними між мікросхемою та модулями зберігання. Це особливо помітно, коли задіяні текстури високої чіткості або під час інтенсивного рендерингу в ігрових чи фахових застосунках, де обсяги даних суттєві.
Робоча тактова частота ядра на рівні 2572 МГц визначає швидкість виконання графічним процесором обчислювальних операцій, що безпосередньо впливає на потужність відеокарти у вирішенні складних завдань. У комп'ютерних іграх це виливається у більш стабільну частоту зміни кадрів та швидший процес формування сцен із великою кількістю елементів.
Цей графічний прискорювач чудово пасує геймерам та фахівцям, які займаються тривимірною графікою великого масштабу та відео високої чіткості.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.