Відеокарта Palit RTX 5060 8GB Dual (NE75060019P1-GB2063D) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2497 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3840 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Наявне |
| Габарити: | 262x126x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 262 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 145 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710562245363 |
Відеокарта Palit RTX 5060 8GB Dual (NE75060019P1-GB2063D) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 250877NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 250877NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта Palit RTX 5060 8GB Dual ідеально пасує користувачам, які прагнуть знайти гармонію між потужністю та передовими технологіями. Вона має 8 ГБ відеопам'яті GDDR7 із 128-бітною шиною, що гарантує швидку візуалізацію графіки у медіа та спеціалізованих застосунках. З'єднання через інтерфейс PCI-E 5.0 x16 забезпечує сумісність із новітніми материнськими платами та високу пропускну здатність даних.
3840 потокових процесорів дають змогу відеокарті одночасно виконувати значну кількість паралельних обчислень, що критично важливо для рендерингу складної графіки та обробки великих обсягів інформації у реальному часі. В ігрових сценаріях це означає стабільнішу частоту кадрів і вищу деталізацію, особливо при максимальних налаштуваннях якості.
Наявність двох вентиляторів у системі охолодження відеокарти забезпечує більш ефективне розсіювання тепла, ніж у конфігураціях з одним вентилятором. Це допомагає утримувати температуру графічного процесора на стабільно низькому рівні навіть при тривалому навантаженні, мінімізуючи ризик теплового сповільнення (тротлінгу) та втрати продуктивності.
Графічний процесор цієї моделі 5060 вирізняється підтримкою актуальних технологій трасування променів та штучного інтелекту, що суттєво впливає на якість зображення як у відеоіграх, так і в професійних програмах. Завдяки цьому чипу користувачі оцінять більш правдоподібне освітлення, тіні та відображення, особливо під час роботи з 3D-графікою чи відеомонтажем.
8 ГБ пам'яті дають змогу відеокарті вмістити необхідний обсяг текстур та даних для комфортного функціонування у сучасних іграх та графічних застосунках на середніх та високих параметрах. Це особливо відчутно під час роботи з об'ємними файлами у 3D-моделюванні чи відеомонтажі, коли завантаження інформації відбувається оперативніше і без зривів.
Рівень частоти ядра у 2497 МГц окреслює швидкість, з якою відеочіп проводить основні обчислення, що безпосередньо відбивається на загальній потужності відеокарти. У практичному застосуванні, скажімо, при запуску новітніх ігор чи рендерингу відео, більша частота ядра забезпечує швидшу обробку кадрів, мінімізуючи затримки та покращуючи якість відображення.
Ця графічна плата буде доречною для геймерів та фахівців, які надають перевагу поєднанню потужності та актуальних рішень.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.