Відеокарта Palit RTX 5060 8GB WHITE OC (NE75060U19P1-GB2063M) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2527 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3840 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 500 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 262x126x40 мм |
| Колір: | Білий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 262 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 145 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710562245677 |
Відеокарта Palit RTX 5060 8GB WHITE OC (NE75060U19P1-GB2063M) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 257563NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 257563NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Palit RTX 5060 8GB WHITE OC розроблено для споживачів, яким потрібне актуальне рішення для комп'ютерних забав, завдань із графікою чи монтажу відео. Він обладнаний 8 ГБ пам'яті GDDR7 з 128-бітною шиною, що забезпечує стрімке перенесення даних та м'яке відображення вимогливої візуалізації. З'єднання через інтерфейс PCI-E 5.0 x16 гарантує сумісність із новітніми системними платами та високу пропускну здатність.
3840 потокових процесорів у цій відеокарті відповідають за паралельну обробку графічних операцій, що напряму впливає на швидкість створення зображень та відеоряду. У забавах це означає більш плавний показ кадрів за високих параметрів графіки, особливо у проєктах зі складними візуальними ефектами та великою кількістю елементів на дисплеї.
Наявність двох кулерів у системі охолодження дає змогу дієвіше відводити тепло, яке генерується під час сильного навантаження на відеокарту. Завдяки цьому температура графічного процесора (GPU) утримується на належному рівні, що зменшує загрозу падіння продуктивності через перегрів (тротлінг) і підтримує стабільну потужність упродовж тривалих ігрових сеансів або роботи з відеоматеріалами.
Графічний компонент у цій моделі, 5060, має структуру, налаштовану для новітніх ігор та програм для творення, гарантуючи оперативне опрацювання заплутаних зображень та візуальних ефектів. На практиці це означає, що користувач зможе активувати проєкти з використанням трасування променів або багатошарових шейдерів без помітних сповільнень та просідання частоти кадрів.
Обсяг пам'яті у 8 ГБ окреслює, який масив графічної інформації може одночасно зберігатися для оперативного використання. Це прямо впливає на спроможність відеокарти опрацьовувати високодеталізовані текстури та комплексні сцени без виникнення затримок.
Базова швидкість ядра 2527 МГц встановлює темп, з яким графічний обчислювальний блок виконує розрахунки та керує даними. Збільшена швидкість сприяє меншому часу рендерингу кадрів, що особливо відчутно у відеоіграх з рухливими сценами або під час роботи з відеоматеріалами високої якості.
Ця апаратура відмінно підійде гравцям та користувачам, які створюють контент, надаючи перевагу надійній віддачі та ефективному теплообміну.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.