Відеокарта MSI RTX 5070 Ti 16G GAMING TRIO OC PLUS (RTX 5070 Ti 16G GAMING TRIO OC PLUS) (GDDR7, 256 bit, PCI-E 5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5070 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2580 МГц |
| Частота пам'яті: | 1000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 8960 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 850 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний |
| Габарити: | 338x140x50 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 31326 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 338 |
| Зайнятих слотів: | 2.5 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 250 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377301053 |
Відеокарта MSI RTX 5070 Ti 16G GAMING TRIO OC PLUS (RTX 5070 Ti 16G GAMING TRIO OC PLUS) (GDDR7, 256 bit, PCI-E 5.0 x16)
Код товару: 245685NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 245685NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (4)
Міха
Чудовий вибір вибір якщо хочете перейти на 5000 серію.
Як по мене то по тестам та ціні-якості найкращий варіант, в цілому як і було із 4070ті. За декілька днів користування мінусів не знайшов, але не думаю що нвідія розчарує, 70 чіп завжди подобався)
04.03.2025
Відповісти
Дима
Лучше МСИ взять или другого производителя?
04.03.2025
Відповісти
Ivan
Треба міняти блок на 16 пін живлення або перехідник, Краще блок
04.03.2025
Відповісти
кузов_счастья
Сам не пользвовался, купил друг, с ним ставили и тестили. Карта огонь, генерация кадров бустит очень сильно
Только блок питания еще поменяем, трещит странно.
04.03.2025
Відповісти
Відгуки (4)
Міха
Чудовий вибір вибір якщо хочете перейти на 5000 серію.
Як по мене то по тестам та ціні-якості найкращий варіант, в цілому як і було із 4070ті. За декілька днів користування мінусів не знайшов, але не думаю що нвідія розчарує, 70 чіп завжди подобався)
04.03.2025
Відповісти
Дима
Лучше МСИ взять или другого производителя?
04.03.2025
Відповісти
Ivan
Треба міняти блок на 16 пін живлення або перехідник, Краще блок
04.03.2025
Відповісти
кузов_счастья
Сам не пользвовался, купил друг, с ним ставили и тестили. Карта огонь, генерация кадров бустит очень сильно
Только блок питания еще поменяем, трещит странно.
04.03.2025
Відповісти