Відеокарта MSI RTX 5060 Ti 16GB SHADOW 2X PLUS (RTX 5060 Ti 16G SHADOW 2X PLUS) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2587 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4608 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 226x126x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 226 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377365444 |
Відеокарта MSI RTX 5060 Ti 16GB SHADOW 2X PLUS (RTX 5060 Ti 16G SHADOW 2X PLUS) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Код товару: 254368NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 254368NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта MSI RTX 5060 Ti 16GB SHADOW 2X PLUS створена для тих, хто бажає отримати потужну графічну продуктивність як для комп'ютерних ігор, так і для завдань із 3D-моделюванням чи відеоредагуванням. Пристрій має 16 ГБ пам'яті типу GDDR7 та 128-бітну шину, що гарантує високу швидкість обміну інформацією та значну пропускну потужність. З'єднання через інтерфейс PCI-E 5.0 x8 забезпечує сумісність із новітніми материнськими платами та надійну передачу даних.
Дана версія 5060 Ti являє собою графічний процесор середнього рівня, який підтримує передові технології (рейтрейсинг та використання штучного інтелекту) для вдосконалення візуальної складової в розважальних програмах та професійних пакетах.
16 ГБ оперативної пам'яті дають можливість оперувати великими масивами текстур та даних, що критично необхідно при створенні графічно насиченого контенту або роботі з комплексними сценами у відеоіграх та спеціалізованому софті.
Пам'ять стандарту GDDR7 пропонує суттєво більшу пропускну здатність, ніж попередні версії, що прямо позначається на швидкості роботи з графічною інформацією. На практиці це означає, що під час оперування великими текстурами чи заплутаними тривимірними сценами, завантаження даних відбувається оперативніше, мінімізуючи затримки та сприяючи більш плавному візуальному відтворенню.
Робоча частота ядра на рівні 2587 МГц встановлює темп, з яким відеокарта виконує обчислювальні операції, що безпосередньо впливає на показники продуктивності у навантажених сценаріях. У геймінгу це обертається на більшу частоту кадрів, зокрема при рендерингу деталізованих локацій та багатих на візуальні ефекти сцен.
Дана відеокарта буде доречною для тих, хто зайнятий ресурсомісткою графічною роботою чи прагне стабільно високої частоти кадрів у проєктах середнього навантаження.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.