Відеокарта MSI RTX 5060 Ti 16G VENTUS 2X OC PLUS (RTX 5060 Ti 16G VENTUS 2X OC PLUS) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2617 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4608 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 227х127х41 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 227 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377334471 |
Відеокарта MSI RTX 5060 Ti 16G VENTUS 2X OC PLUS (RTX 5060 Ti 16G VENTUS 2X OC PLUS) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Код товару: 250015NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 250015NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта MSI RTX 5060 Ti 16G VENTUS 2X OC PLUS створена для тихий, кому потрібен компроміс між потужністю та економним споживанням енергії у розвагах та фаховій роботі з візуалом. Вона містить 16 ГБ оперативної пам'яті GDDR7 та 128-бітну шину, що гарантує оперативне опрацювання відомостей та стабільну віддачу в актуальних іграх та програмах. Сумісність з інтерфейсом PCI-E 5.0 x8 дає змогу застосовувати найновіші методи з'єднання із високою пропускною спроможністю.
Графічний процесор цієї версії 5060 Ti відповідає за візуальну обробку та відтворення картинки в реальному часі, що напряму впливає на плавність та якість функціонування у забавах та софті для графіки.
Розмір пам'яті у 16 ГБ цих відеокарт дає змогу оперувати об'ємними текстурами та заплутаними сценами без уповільнень чи «зависань». В іграх це стає особливо помітним на підвищених параметрах зображення, коли подробиці не стискаються, а картинка лишається чіткою навіть під час активних епізодів.
Пам'ять стандарту GDDR7 гарантує відчутно більшу швидкодію передачі даних, аніж попередні версії, що особливо помітно, коли оперуєш значними масивами графічних даних. У реальних ситуаціях, як-от у новітніх відеоіграх чи при створенні тривимірних моделей, це сприяє миттєвому завантаженню текстур та скорочує проміжок між інструкціями від процесора та відеокарти.
Робоча частота ядра 2617 МГц вказує на те, як швидко графічний чип здійснює обчислення та переробляє візуальну інформацію. Більша частота сприяє прискореному відтворенню кадрів, що є видимим у динамічних іграх або при роботі з 3D-графікою, де критично важлива миттєва відповідь системи.
Цей апарат буде доречним для геймерів та фахівців, чия діяльність пов'язана з графікою, і яким є пріоритетом швидкість обробки великих пакетів даних та незмінна працездатність. Його визначальні риси — це значний обсяг відеопам'яті у 16 ГБ та сумісність зі стандартом PCI-E 5.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.