Відеокарта MSI RTX 5060 Ti 16G INSPIRE 2X OC (RTX 5060 Ti 16G INSPIRE 2X OC) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2632 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4608 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 600 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 204х117х50 мм |
| Колір: | Коричнево-бежевий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 204 |
| Зайнятих слотів: | 2.5 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377335768 |
Відеокарта MSI RTX 5060 Ti 16G INSPIRE 2X OC (RTX 5060 Ti 16G INSPIRE 2X OC) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Код товару: 250024NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 250024NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта MSI RTX 5060 Ti 16G INSPIRE 2X OC створена для користувачів, яким потрібна надійна працездатність у актуальних іграх та графічних програмах. Маючи 16 ГБ пам'яті GDDR7 та 128-бітну шину, вона гарантує швидку дата-обробку та зручну роботу з високою роздільною здатністю. З'єднання PCI-E 5.0 x8 забезпечує сумісність із сучасними системними платами та високу пропускну здатність.
4608 потокових процесорів відповідають за паралельну обробку графічної інформації, що безпосередньо впливає на швидкість візуалізації зображень і відео. У ігрових застосунках це обіцяє більш плавний ігровий процес та кращу деталізацію без гальмувань, особливо при максимальних графічних налаштуваннях.
Потокові процесори – це основні обчислювальні блоки графічного чіпа, що виконують паралельні розрахунки над значними обсягами даних. Якщо їх 4608, це означає, що відеокарта здатна водночас обробляти складні шейдерні операції, накладання текстур та освітлення, що є ключовим для реалістичного відтворення картинки.
Обсяг пам'яті у 16 ГБ дає змогу комфортно оперувати з великими текстурами та комплексними 3D-моделями, що особливо важливо у новітніх іграх та професійних інструментах для роботи з графікою. Такий обсяг дозволяє одночасно завантажувати кілька «важких» ресурсів без спаду продуктивності, що скорочує час завантаження рівнів та покращує плавність відображення.
Пам'ять різновиду GDDR7 гарантує помітно вищу пропускну здатність даних, аніж попередні версії, що прямо відбивається на потужності відеокарти під час обробки великих масивів графічних даних.
Робоча частота ядра у 2632 МГц задає темп функціонування графічного чіпа, безпосередньо впливаючи на швидкість опрацювання графічної інформації. У проєктах для геймінгу це виявляється у вигляді частоти кадрів — чим більша частота ядра, тим стрімкіше відбувається формування картинки.
Цей апарат буде доречним для геймерів та фахівців, які зайняті складними графічними завданнями, гарантуючи гарну плавність ігрового процесу та оперативне пропрацювання великих текстурних карт.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.