Відеокарта MSI RTX 5050 8G SHADOW 2X OC (RTX 5050 8G SHADOW 2X OC) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5050 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2617 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 197х120х40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 197 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 6 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 130 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377379960 |
Відеокарта MSI RTX 5050 8G SHADOW 2X OC (RTX 5050 8G SHADOW 2X OC) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 252314NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 252314NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта MSI RTX 5050 8G SHADOW 2X OC створена для споживачів, котрі прагнуть знайти оптимальний компроміс для геймінгу та роботи з графічним контентом. Вона має 8 ГБ пам'яті GDDR6 та 128-бітну шину, що забезпечує надійний потік даних під час використання актуальних ігор та графічних програм. Сумісність із інтерфейсом PCI-E v5.0 x16 гарантує зв'язок із найсучаснішими материнськими платами та високу швидкість обміну даними.
Двоє вентиляторів у системі охолодження сприяють більш дієвому відводу тепла, яке утворюється під час сильних навантажень, як-от у новітніх іграх чи під час відеорендерингу. У результаті, температура GPU утримується в межах норми, мінімізуючи ймовірність теплового тротлінгу та зниження швидкодії.
Графічний процесор цієї версії 5050 дає відчутний приріст у промальовуванні складних візуальних елементів завдяки використанню архітектури останнього покоління. Його потенціал найбільш помітний при активації сучасних ігор з рейтрейсингом, де він допомагає досягти більш живого відображення світла та тіней без суттєвого просідання FPS.
8 ГБ відеопам'яті забезпечують комфортну роботу з текстурами середнього та високого розрізнення, що особливо помітно у проєктах з деталізованими світами чи під час відеомонтажу у форматі 4K. Такий обсяг мінімізує ймовірність зависань або уповільнень через дефіцит пам'яті, що нерідко відбувається при завантаженні більш вимогливих ресурсів.
Тактова частота ядра 2617 МГц окреслює швидкість, із якою графічний чип обробляє команди, безпосередньо відображаючись на віддачі у задачах, де потрібна оперативна обробка інформації. В ігрових сценаріях це конвертується у більш рівномірний ігровий процес та більш стабільну частоту кадрів, особливо на підвищених графічних параметрах.
Ця відеокарта стане гарним вибором для геймерів та креаторів контенту, які прагнуть стабільної віддачі та високоякісної візуалізації без ризику перегріву.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.