Відеокарта MSI RTX 5050 8G GAMING OC (RTX 5050 8G GAMING OC) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5050 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2647 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 202x120x41 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 202 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 130 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377379946 |
Відеокарта MSI RTX 5050 8G GAMING OC (RTX 5050 8G GAMING OC) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 252315NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 252315NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер MSI RTX 5050 8G GAMING OC розроблено для користувачів, яким потрібна надійна віддача в ігрових середовищах та при роботі з графічними завданнями. Карта має 8 ГБ відеопам'яті GDDR6 та 128-бітну шину, що гарантує швидку обробку відомостей та безперебійну роботу актуальних програм. З’єднання через роз’єм PCI-E версії 5.0 x16 забезпечує оптимальне використання пропускної спроможності шини.
Наявність пари вентиляторів у системі охолодження сприяє збереженню сталої температури відеокарти протягом довгих ігрових чи високоінтенсивних графічних сесій. Завдяки дворазовому вентилюванню, циркуляція повітря є більш продуктивною, що мінімізує імовірність перегріву та знижує рівень шуму, якщо порівнювати з конфігураціями, що мають лише один вентилятор.
Обсяг пам'яті у 8 ГБ відеопам'яті дає змогу комфортно використовувати новітні ігри на високих параметрах візуалізації, не хвилюючись про можливі пригальмування через дефіцит ресурсів.
Тип пам'яті GDDR6 відчутно збільшує швидкість передачі даних графічного прискорювача відносно минулих серій, що особливо помітно при опрацюванні великих масивів графічної інформації в сучасних іграх чи фаховому ПЗ.
Тактова частота графічного процесора 2647 МГц є ключовим показником швидкості, з якою він опрацьовує графічні завдання, що безпосередньо відображається на загальній продуктивності у вимогливих до ресурсів іграх та програмах для відеоредагування. Більш висока частота забезпечує швидше виконання обчислень, що особливо відчутно під час візуалізації складних зображень чи запуску новітніх ігор з високим рівнем деталізації.
Цей вибір буде доречним для геймерів та фахівців, для яких важливі стабільна віддача потужності й помірна робоча температура під час інтенсивного використання. Завдяки наявності двох охолоджувальних елементів апарат працює тихіше та триваліше підтримує оптимальні робочі параметри, запобігаючи перегріву.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.