Відеокарта ASUS RTX 5070 12GB DUAL OC (DUAL-RTX5070-O12G) (GDDR7, 192 bit, PCI-E v5.0) U1
Характеристики
| Стан товару | Новий U1 |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5070 |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2572 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 6144 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 249x126x51 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 28165 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 249 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Київ Васильківська |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 250 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711636046213 |
Відеокарта ASUS RTX 5070 12GB DUAL OC (DUAL-RTX5070-O12G) (GDDR7, 192 bit, PCI-E v5.0) U1
Код товару: 251010NEWU1
Гарантія: 36міс.
Код товару: 251010NEWU1
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта ASUS RTX 5070 12GB DUAL OC створена для користувачів, яким потрібна надійна робота в актуальних іграх та при графічно насичених завданнях. Вона укомплектована 12 ГБ відеопам'яті типу GDDR7 та має 192-бітну шину, що забезпечує оперативний обмін даними та зручність роботи з великими текстурними наборами. Сумісність з інтерфейсом PCI-E 5.0 гарантує підтримку найновіших материнських плат та високу пропускну спроможність.
Графічний процесор цієї версії 5070 відповідає за візуалізацію та відеообробку, визначаючи швидкість рендерингу та візуальну якість. У ігровому середовищі це означає стабільнішу частоту кадрів на високих налаштуваннях, мінімізацію затримок та підтримку передових технологій рейтрейсингу.
Достатній обсяг пам'яті у 12 ГБ дозволяє обробляти значні масиви графічної інформації без помітного зниження швидкості, що є ключовим при використанні новітніх ігор з високою деталізацією та роздільною здатністю текстур.
Пам’ять типу GDDR7 забезпечує значно вищу швидкість передачі даних у порівнянні з попередніми поколіннями, що впливає на загальну продуктивність відеокарти. Це особливо помітно при роботі з текстурами високої роздільної здатності або при обробці складних сцен у 3D-дизайні, де швидкість обміну даними критична для уникнення затримок.
Частота ядра 2572 МГц визначає, скільки операцій обробляє графічний процесор за секунду, що безпосередньо впливає на швидкість рендерингу зображень і відео. В ігрових сценаріях це означає більш високу частоту кадрів, особливо при складних ефектах і деталізації, де швидка обробка графіки знижує затримки і підвищує плавність.
Цей графічний адаптер ідеально підходить для геймерів і фахівців, які працюють із 3D-графікою та відео, забезпечуючи плавну роботу навіть з найвимогливішими додатками.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.