Відеокарта ASUS RTX 5060 8GB TUF Gaming OC Edition (TUF-RTX5060-O8G-GAMING) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2677 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3840 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 302х134х62 мм |
| Колір: | Сріблясто-білий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 302 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 145 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711636058179 |
Відеокарта ASUS RTX 5060 8GB TUF Gaming OC Edition (TUF-RTX5060-O8G-GAMING) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 250052NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 250052NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна плата ASUS RTX 5060 8GB TUF Gaming OC Edition є чудовим вибором для тих, кому важлива надійна віддача в ігрових проєктах та професійному ПЗ. Вона має 8 ГБ пам'яті GDDR7 з 128-розрядною шиною, що сприяє швидкій обробці візуальних даних і стабільному числу кадрів. З'єднання реалізовано через порт PCI-E версії 5.0 x16, що підтверджує сумісність із сучасними системними платами та високу пропускну спроможність.
Наявність трьох лопатей у системі охолодження гарантує кращий відвід тепла, ніж моделі з одним чи двома, що є критичним під час тривалих ігрових баталій чи роботи з вимогливими програмами.
Графічний процесор цієї версії 5060 демонструє відчутний приріст потужності відносно старших серій, особливо у відеоіграх, що підтримують технології рейтрейсингу та штучного інтелекту. Завдяки оптимізованій структурі для рендерингу складних візуальних ефектів, споживачі бачать більш натуральне зображення без помітних просідань частоти кадрів.
Пам'яті на 8 ГБ дає змогу відеокарті спритно опрацьовувати об'ємні текстури та заплутані сцени у свіжих іграх, що відчутно скорочує час завантаження та позбавляє від ривків при зміні кадрів.
Тактова частота ядра 2677 МГц встановлює швидкість, якою графічний чіп здійснює розрахунки, що напряму відображається на швидкості формування картинок у забавах та додатках. З такою частотою можна розраховувати на швидше відображення динамічних епізодів та більш поступливий ігровий процес, особливо у вимогливих проєктах з високою деталізацією.
Цей відеоадаптер чудово підійде геймерам та фахівцям, які цінують стійку віддачу та неперервність зображення при вирішенні складних візуальних завдань.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.