Відеокарта ASUS RTX 5060 8GB DUAL OC WHITE (DUAL-RTX5060-O8G-WHITE) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2565 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3840 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 500 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 228х123х50 мм |
| Колір: | Білий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 228 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 145 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711636196963 |
Відеокарта ASUS RTX 5060 8GB DUAL OC WHITE (DUAL-RTX5060-O8G-WHITE) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 255740NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 255740NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта ASUS RTX 5060 8GB DUAL OC WHITE створена для тих, хто цінує надійну працездатність у свіжих іграх та графічних роботах. Вона укомплектована 8 ГБ пам'яті GDDR7 й 128-бітною шиною, що забезпечує адекватну швидкість обробки даних для завдань середньої та високої складності. Інтерфейс PCI-E 5.0 x16 гарантує сумісність із найсучаснішими материнськими платами та швидкий обмін даними.
Два вентилятори у системі охолодження сприяють кращому відведенню тепла, що є ключовим моментом під час тривалих ігрових сесій чи роботи з вимогливими програмами. Завдяки цьому, робоча температура графічного процесора зберігається стабільною, мінімізуючи ризик зниження частоти (тротлінгу) та втрати потужності.
Графічний чіп цієї версії 5060 демонструє відчутне зростання продуктивності порівняно з минулими поколіннями, особливо у відеоіграх із високими вимогами до графічної обробки. Він підтримує апаратне прискорення рейтрейсингу, що робить освітлення та тіні у новітніх іграх значно якіснішими без суттєвого зменшення частоти кадрів.
Вісім гігабайтів пам'яті дають змогу зручно грати у свіжі ігри на помірних та високих параметрах, а також гарантують достатній резерв для маніпулювання об'ємними текстурами й заплутаними тривимірними сценами у візуальних редакторах.
2565 МГц швидкості роботи процесора безпосередньо визначають темп опрацювання візуальної інформації, що особливо відчутно при старті ресурсомістких проєктів або при створенні 3D-макетів. Зростання тактової частоти сприяє прискоренню розрахунків, що мінімізує зволікання та збільшує показнику FPS.
Цей апарат буде доречним для шанувальників віртуальних світів та експертів, які займаються графічним дизайном, і для яких важлива надійна віддача без ризику перегрівання.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.