Відеокарта ASUS GTX 1660 6Gb Phoenix OC (PH-GTX1660-O6G) (GDDR5, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1660 |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1830 МГц |
| Частота пам'яті: | 8002 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1408 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 450 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 1 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 174x121x39 мм |
| Колір: | Чорно-білий |
| Довжина відеокарти, мм: | 174 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 130 Вт |
| Технології: | NVIDIA Ansel, NVIDIA G-Sync, NVIDIA Highlights |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4718017274883 |
Відеокарта ASUS GTX 1660 6Gb Phoenix OC (PH-GTX1660-O6G) (GDDR5, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 115994USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 115994USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний прискорювач ASUS GTX 1660 6Gb Phoenix OC (PH-GTX1660-O6G) — це адаптер середнього рівня, оснащений 6 ГБ пам'яті GDDR5 та 192-бітною шиною, який взаємодіє через шину PCI-E 3.0 x16. Він стане добрим вибором для тих, хто прагне грати у свіжі проєкти на середніх та високих параметрах, а також для завдань, пов'язаних з візуалізацією чи редагуванням відео. Завдяки штатним частотам, вищим за базові, ця плата гарантує надійну віддачу без потреби у ручному налаштуванні.
Кількість пам'яті відеокарти, що становить 6 ГБ, вказує на місткість для зберігання текстур, тривимірних об'єктів та іншої графічної інформації, необхідної для миттєвого доступу під час функціонування чи розваг. На практиці це відчутно під час запуску новітніх ігор у високій роздільній здатності або використання софту для мульмедіа-редагування, де великий запас VRAM допомагає запобігти сповільненням та зависанням.
Використання додаткового порту живлення (8-пінового конектора) забезпечує стабільне й адекватне подавання енергії для коректної роботи карти у режимі максимальних навантажень. Це критично важливо під час тривалих ігрових сесій чи запуску вимогливих програм, коли потужності, що надається через слот PCI-E, бракує для збереження пікової продуктивності.
Найвища роздільна здатність 7680x4320 свідчить про те, що відеокарта здатна відображати зображення у форматі 8K, що у чотири рази більше за 4K за кількістю точок. Для користувача це цінно, якщо він використовує великі екрани або декілька моніторів одночасно, де є потреба у надзвичайній чіткості картинки.
Рівень споживання енергії у 130 Вт говорить про те, що відеокарта не потребує значних обсягів електроенергії для функціонування, що впливає на сумарне енергоспоживання комп'ютера та рівень тепла, яке вона виділяє. Для споживача це означає, що блок живлення потужністю від 450 Вт буде цілком достатнім, що зменшує витрати на модернізацію чи придбання супутнього "заліза".
Даний графічний пристрій буде гарним вибором як для геймерів, так і для професіоналів, які займаються відео чи графічним дизайном, і яким потрібна надійна віддача без необхідності тривалого конфігурування.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.