Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 570 4Gb Expedition OC (EX-RX570-O4G) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 570 |
| Обсяг пам'яті: | 4 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1256 МГц |
| Частота пам'яті: | 7008 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 500 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 4096x2160 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 240x130x39 мм |
| Колір: | Чорно-червоний |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 6803 бал(ів) |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Довжина відеокарти, мм: | 240 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 150 Вт |
| Текстурних блоків | 128 |
| Техпроцес | 14 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 570 4Gb Expedition OC (EX-RX570-O4G) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 112456USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 112456USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (9)
Іван
Добрий день чи буде працювати на процесори i5 9500?
13.05.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так, буде працювати
16.05.2025
Кочубей Іван
які відеовиходи окрім dvi?
12.05.2025
Відповісти
Олександр
Чи буде працювати з і5-6500?
24.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Вітаємо! Так, буде працювати
25.09.2024
Vadim
Пойдет ли с процессором Ryzen 3 2200g?
21.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, підійде.
26.09.2023
Микола
I7 860 потягне rx 570 на 4gb ?
21.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так.
26.09.2023
Відгуки (9)
Іван
Добрий день чи буде працювати на процесори i5 9500?
13.05.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так, буде працювати
16.05.2025
Кочубей Іван
які відеовиходи окрім dvi?
12.05.2025
Відповісти
Олександр
Чи буде працювати з і5-6500?
24.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Вітаємо! Так, буде працювати
25.09.2024
Vadim
Пойдет ли с процессором Ryzen 3 2200g?
21.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, підійде.
26.09.2023
Микола
I7 860 потягне rx 570 на 4gb ?
21.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так.
26.09.2023