Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 7900 XT 20GB Nitro+ (11323-01-40G) (11323-99-90G) (GDDR6, 320 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 7900 XT |
| Обсяг пам'яті: | 20 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 320 bit |
| Додаткове живлення: | 3x8pin |
| Частота ядра: | 2560 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 5376 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 320x136x72 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi 3X (RDNA 3) |
| Версія DisplayPort | v.2.1 |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 28338 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 276 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 315 Вт |
| Технології: | AMD RDNA 3, AMD FidelityFX AMD Infinity Cache, AMD Radiance Display, AMD FreeSync |
| Техпроцес | 5 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106293649 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 7900 XT 20GB Nitro+ (11323-01-40G) (11323-99-90G) (GDDR6, 320 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Код товару: 229514FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 229514FR
Гарантія: 6міс.
Передзамовлення на офіційно відновлені відеокарти Sapphire
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Оплата
Гарантія
Відгуки (7)
Віталій
Довго вагався брати чи ні. Все ж таки відновлена та і ціна не маленька...
Псіхонув і купив.
Карта в ідеалі. Температури норм, ще й запас по охолодженню дуже великий.
Ну а потужність та продуктивність вражає...
Мінусом є відсутність підпорки.
27.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
30.12.2025
Процюк Іван Олегович
Все добре. Єдиний мінус, що в комплекті нема підпорки. Конструкторний Куромі взяв все на свої плечі.
15.12.2025
Відповісти
Антон
А менеджер вообще читает вопрос перед тем как на него ответить? Или тупо копипастит ответ про FR и все ?
Когда, ориентировочно, ждать предзаказ, до нового года будет или это неизвестно?
21.11.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Вітаю! Ми працюємо над тим, щоб відображати цю інформацію. Зараз Ви можете зробити передзамовлення на нашому сайті або перетелефонувати в наш call-центр, Вас проконсультують по термінах постачання.
01.12.2025
Васильченко Ілля
2 питаня що означає фр в кінці і чи регулюється підсвітка на карті?
13.03.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня Factory Refurbished (FR) — це товари, які з тих чи інших причин повернулися виробнику після продажу. У свою чергу, виробник протестував комплектуючі, при необхідності замінив брак (усунув несправність), видалив сліди використання та повернув у продаж. Терміни гарантії зазначені на сайті в кожній товарній позиції в описі (гарантія 90 днів) https://compx.ua/obmen-i-vozvrat/
13.03.2025
Васильченко Ілля
Дякую а відсвітка регулюється чи ні?
14.03.2025
Васильченко Ілля
і ще питаня коли з'явиться в наявності?
14.03.2025
saiver
2 питаня що означає приписка фр в кінці і чи регулюється підсвітка на карті?
13.03.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня Factory Refurbished (FR) — це товари, які з тих чи інших причин повернулися виробнику після продажу. У свою чергу, виробник протестував комплектуючі, при необхідності замінив брак (усунув несправність), видалив сліди використання та повернув у продаж. Терміни гарантії зазначені на сайті в кожній товарній позиції в описі (гарантія 90 днів) https://compx.ua/obmen-i-vozvrat/
13.03.2025
Графічний адаптер Sapphire AMD Radeon RX 7900 XT з пам'яттю 20GB серії Nitro+ створений для споживачів, яким потрібне потужне пристосування для актуальних ігор та завдань, що вимагають значної обчислювальної потужності графіки. Завдяки 20 ГБ відеопам'яті типу GDDR6 та 320-розрядній шині, він гарантує швидкий обмін даними, а відповідність інтерфейсу PCI-E 4.0 x16 забезпечує сумісність із новітніми материнськими платами.
20 ГБ відеопам'яті дають можливість розміщувати об'ємні текстури та комплексні зразки без потреби постійно звертатися до оперативної пам'яті системи, що гальмує процес. Це особливо помітно в новітніх проєктах з великими відкритими просторами або під час роботи з об'ємною графікою, де деталізація сцени прямо впливає на частоту кадрів.
Три конектори живлення по 8 контактів гарантують стабільне й адекватне електропостачання для відеокарти навіть під значним тиском. Це є критичним моментом, коли система залучена до складних графічних обчислень або в процесі підвищення робочих частот, адже дефіцит енергії може спричинити падіння швидкодії чи раптове припинення роботи.
Найвища роздільна здатність 7680x4320 забезпечує підтримку 8K-відео, що у чотири рази більше за кількість пікселів у 4K. Для споживача це має значення при роботі з об'ємними екранами чи кількома дисплеями високої чіткості, скажімо, у фаховому відеомонтажі або 3D-моделюванні.
Рівень енергоспоживання у 315 Вт свідчить про типовий показник для потужних відеокарт, що впливає на підбір джерела живлення та системи охолодження. На практиці це вимагає використання блока живлення потужністю щонайменше 650 Вт із відповідними конекторами, щоб запобігти збоям у роботі під навантаженням.
Ця модель чудово підійде для геймерів та експертів, які оперують великими текстурами та тривимірною графікою, гарантуючи високу частоту кадрів та чіткість навіть у вимогливих сценах.
Відгуки (7)
Віталій
Довго вагався брати чи ні. Все ж таки відновлена та і ціна не маленька...
Псіхонув і купив.
Карта в ідеалі. Температури норм, ще й запас по охолодженню дуже великий.
Ну а потужність та продуктивність вражає...
Мінусом є відсутність підпорки.
27.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
30.12.2025
Процюк Іван Олегович
Все добре. Єдиний мінус, що в комплекті нема підпорки. Конструкторний Куромі взяв все на свої плечі.
15.12.2025
Відповісти
Антон
А менеджер вообще читает вопрос перед тем как на него ответить? Или тупо копипастит ответ про FR и все ?
Когда, ориентировочно, ждать предзаказ, до нового года будет или это неизвестно?
21.11.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Вітаю! Ми працюємо над тим, щоб відображати цю інформацію. Зараз Ви можете зробити передзамовлення на нашому сайті або перетелефонувати в наш call-центр, Вас проконсультують по термінах постачання.
01.12.2025
Васильченко Ілля
2 питаня що означає фр в кінці і чи регулюється підсвітка на карті?
13.03.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня Factory Refurbished (FR) — це товари, які з тих чи інших причин повернулися виробнику після продажу. У свою чергу, виробник протестував комплектуючі, при необхідності замінив брак (усунув несправність), видалив сліди використання та повернув у продаж. Терміни гарантії зазначені на сайті в кожній товарній позиції в описі (гарантія 90 днів) https://compx.ua/obmen-i-vozvrat/
13.03.2025
Васильченко Ілля
Дякую а відсвітка регулюється чи ні?
14.03.2025
Васильченко Ілля
і ще питаня коли з'явиться в наявності?
14.03.2025
saiver
2 питаня що означає приписка фр в кінці і чи регулюється підсвітка на карті?
13.03.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня Factory Refurbished (FR) — це товари, які з тих чи інших причин повернулися виробнику після продажу. У свою чергу, виробник протестував комплектуючі, при необхідності замінив брак (усунув несправність), видалив сліди використання та повернув у продаж. Терміни гарантії зазначені на сайті в кожній товарній позиції в описі (гарантія 90 днів) https://compx.ua/obmen-i-vozvrat/
13.03.2025