Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 7900 XT 20G PULSE (11323-98-90G) (GDDR6, 320 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 7900 XT |
| Обсяг пам'яті: | 20 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 320 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 2450 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 5376 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 313x133x52.6 мм |
| Колір: | Чорно-червоний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi 3X (RDNA 3) |
| Версія DisplayPort | v.2.1 |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 28338 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 313 |
| Зайнятих слотів: | 2.7 |
| Країна реєстрації бренду: | Китай (Гонконг) |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 315 Вт |
| Технології: | AMD RDNA 3, AMD FidelityFX AMD Infinity Cache, AMD Radiance Display, AMD FreeSync |
| Техпроцес | 5 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106294882 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 7900 XT 20G PULSE (11323-98-90G) (GDDR6, 320 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Код товару: 232593FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 232593FR
Гарантія: 6міс.
Передзамовлення на офіційно відновлені відеокарти Sapphire
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Оплата
Гарантія
Відгуки (4)
Максим
Купував тут цю карту більш пів року тому. Ціна якість просто бомба. Вона як нова. Потужності в іграх з головою вистачає. Граю в 4К.
23.01.2026
Відповісти
Олексій Капелюшний
Доброго дня! Є питання про FR Стан. що з нею трапилось та що було замінено в відеокарті?
04.01.2026
Відповісти
Знаток211
Они откуда знают? Официально они закупают у самих сапфир и не открывают коробку
25.01.2026
Александр
Никто тебе такое не скажет
27.01.2026
Графічна карта Sapphire AMD Radeon RX 7900 XT 20G PULSE — це актуальний відеоадаптер для настільних комп’ютерів, призначений для вимогливих фахівців, які зайняті 3D-моделюванням, геймінгом чи професійними програмами. Вона має 20 ГБ пам'яті GDDR6 з 320-бітною шиною, що гарантує високу швидкість передачі даних та стабільну роботу при високій якості зображення. Карта використовує інтерфейс PCI-E 4.
Обсяг відеопам'яті у 20 ГБ дає змогу зберігати об'ємні текстури й комплексні моделі без звернення до оперативної пам'яті системи, що зменшує затримки та підвищує плавність функціонування. Це особливо помітно під час роботи з тривимірною графікою високої чіткості або при застосуванні дисплеїв з роздільною здатністю 4K та більше.
Наявність двох 8-пінових конекторів додаткового живлення гарантує надійне та достатнє енергозабезпечення відеокарти навіть при тривалих пікових навантаженнях. Це суттєво, адже сучасні відеокарти вимагають значного обсягу енергії, і звичайного живлення через PCI-E може бракувати.
Найвища роздільна здатність 7680x4320 вказує на те, що відеокарта може генерувати картинку у форматі 8K, що у чотири рази перевищує 4K. Це особливо цінно для тих, хто користується великими дисплеями чи конфігураціями з кількома моніторами, де критично важливі висока деталізація та чіткість.
Рівень споживання енергії у 315 Вт окреслює обсяг електрики, що витрачається відеокартою під час функціонування; це напряму впливає на критерії до блока живлення комп'ютерної системи. Для споживача це означає необхідність упевнитись у наявності джерела енергії з відповідним запасом потужності, аби запобігти збоям чи раптовому вимкненню під час інтенсивного навантаження.
Цей графічний адаптер буде доречним для фахівців, які працюють з об'ємною графікою, професійним програмним забезпеченням, або прагнуть грати на максимальних параметрах у роздільній здатності 4K та вище.
Відгуки (4)
Максим
Купував тут цю карту більш пів року тому. Ціна якість просто бомба. Вона як нова. Потужності в іграх з головою вистачає. Граю в 4К.
23.01.2026
Відповісти
Олексій Капелюшний
Доброго дня! Є питання про FR Стан. що з нею трапилось та що було замінено в відеокарті?
04.01.2026
Відповісти
Знаток211
Они откуда знают? Официально они закупают у самих сапфир и не открывают коробку
25.01.2026
Александр
Никто тебе такое не скажет
27.01.2026