Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 7800 XT 16GB PURE (11330-03-20G) (11330-97-90G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 7800 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 2475 МГц |
| Частота пам'яті: | 19500 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3840 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 700 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Sapphire TriXX |
| Габарити: | 320x129x55 мм |
| Колір: | Білий |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| Довжина відеокарти, мм: | 332 |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 263 Вт |
| Технології: | AMD FreeSync, AMD FidelityFX, AMD Anti-Lag, AMD Smart Access Memory |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106295001 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 7800 XT 16GB PURE (11330-03-20G) (11330-97-90G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Код товару: 235260FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 235260FR
Гарантія: 6міс.
Передзамовлення на офіційно відновлені відеокарти Sapphire
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Sapphire AMD Radeon RX 7800 XT 16GB PURE створений для тих, кому потрібна висока віддача у комп'ютерних забавах та додатках, що вимагають значних ресурсів. Він має 16 ГБ пам'яті типу GDDR6 із 256-бітною шиною, що гарантує миттєвий обмін інформацією та незмінну працездатність при максимальних параметрах зображення. Сумісність із інтерфейсом PCI-E v4.0 x16 дає змогу оптимально задіяти пропускну спроможність системи.
Розмір відеопам'яті у 16 ГБ сприяє зручній роботі з об'ємними текстурами та заплутаними тривимірними сценами, що особливо актуально у новітніх іграх з великими картами чи під час обробки відео у високій чіткості.
Два 8-контактні роз'єми для додаткового живлення гарантують надійну подачу енергії до відеокарти навіть у моменти найбільшого навантаження. Це необхідно для утримання високих частот процесора відеокарти та уникнення зниження швидкодії через дефіцит енергії.
Найвища чіткість зображення 7680x4320 свідчить, що відеокарта здатна виводити картинку стандарту 8K, що у чотири рази більше пікселів, ніж у 4K. На практиці це цінно для тих, хто оперує ультрависокою роздільною здатністю, як-от фахівці з відеомонтажу або при перегляді медіа на значних дисплеях чи екранах.
Енергоспоживання на рівні 263 Вт вказує на кількість енергії, яку задіює графічний адаптер під час функціонування, що прямо корелює з потребою у виборі відповідного блоку живлення для комп’ютера. Якщо блок живлення не надає достатньої потужності, ймовірно виникнення збоїв чи падіння швидкодії через дефіцит енергії.
Цей графічний прискорювач буде доречним для геймерів та експертів, які працюють з об'ємними 3D-світами чи відеоматеріалами формату 8K, гарантуючи стало високу віддачу навіть у моменти максимального навантаження. Завдяки 16 ГБ відеопам'яті та підтримці стандарту PCI-E 4.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.