Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 590 GME 8Gb Special Edition NITRO+ (11298-01) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 590 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin, 1x8pin |
| Частота ядра: | 1440 МГц |
| Частота пам'яті: | 8000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2304 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 5120x2880 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 260x135x43 мм |
| Колір: | Блакитний |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 9384 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 260 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Київ Херсонський |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 225 Вт |
| Текстурних блоків | 144 |
| Техпроцес | 12 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 590 GME 8Gb Special Edition NITRO+ (11298-01) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 238352USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 238352USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Олег
Вітаю, купив цю відеокарту RX 590 що можу сказати: з доставкою все ок гарно запакована, на карті стоять пломби від магазину, це означає що її обслуговували та надають гарантії. На вигляд чистенька без пилу бруду. Після встановлення жодних дефектів не виявлено. Драйвери стали все чітко. Карта тихенько працює, граю у far cry 4 температура 50°, також genshin impact температура теж 50 55°. Рекомендую, покупкою задоволений.
28.10.2025
Відповісти
Олексій
Перший раз купляв карту, оплатив через бота, все чітко. Відюха агонь, тягне все, нарікань нема.
25.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Вітаємо! Дякуємо. Дуже радіємо відгуку про нашого зручного бота! Приємного користування!
25.09.2024
Сергей
Редкая карта с интересной ценой. По мощности как 1070, но дешевле при этом в лучшей ревизии. По состоянию доволен, хотя конечно видно что бу. Ржавчины или окислов не обнаружил - хотя на олх покупал в "магазине" мне прислали всю в белых окислах, некоторые уже и на фото так ставят. Рекомендовать могу, тем более цена вышла даже дешевле чем на л0х юа.
13.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
13.08.2024
Відгуки (3)
Олег
Вітаю, купив цю відеокарту RX 590 що можу сказати: з доставкою все ок гарно запакована, на карті стоять пломби від магазину, це означає що її обслуговували та надають гарантії. На вигляд чистенька без пилу бруду. Після встановлення жодних дефектів не виявлено. Драйвери стали все чітко. Карта тихенько працює, граю у far cry 4 температура 50°, також genshin impact температура теж 50 55°. Рекомендую, покупкою задоволений.
28.10.2025
Відповісти
Олексій
Перший раз купляв карту, оплатив через бота, все чітко. Відюха агонь, тягне все, нарікань нема.
25.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Вітаємо! Дякуємо. Дуже радіємо відгуку про нашого зручного бота! Приємного користування!
25.09.2024
Сергей
Редкая карта с интересной ценой. По мощности как 1070, но дешевле при этом в лучшей ревизии. По состоянию доволен, хотя конечно видно что бу. Ржавчины или окислов не обнаружил - хотя на олх покупал в "магазине" мне прислали всю в белых окислах, некоторые уже и на фото так ставят. Рекомендовать могу, тем более цена вышла даже дешевле чем на л0х юа.
13.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
13.08.2024