Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 5700 XT 8G Nitro+ (11293-03) (11293-97-90G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 5700 XT |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 2010 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 306x135x49 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi (RDNA) |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 16554 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 306 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 225 Вт |
| Текстурних блоків | 160 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106287860 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 5700 XT 8G Nitro+ (11293-03) (11293-97-90G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Код товару: 229510FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 229510FR
Гарантія: 6міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний прискорювач Sapphire AMD Radeon RX 5700 XT 8G Nitro+ створений для геймерів та користувачів, яким потрібна відмінна швидкодія у 3D-застосунках та відеоіграх. Він оснащений 8 ГБ пам’яті типу GDDR6 з 256-розрядною шиною, що забезпечує швидке опрацювання графічних даних та стабільно високу частоту кадрів. З’єднання здійснюється через інтерфейс PCI-E 4.0 x16, що гарантує сумісність із новими материнськими платами та високу пропускну здатність.
Обсяг відеопам’яті у 8 ГБ визначає, який обсяг графічної інформації може бути одночасно збережений для обробки. Це є критично важливим під час роботи з високою роздільною здатністю чи текстурами великого розміру у відеоіграх та професійних 3D-програмах.
Наявність двох 8-контактних конекторів додаткового живлення означає, що ця відеокарта здатна отримувати до 300 Вт енергії безпосередньо від блока живлення, що необхідно для безперебійної роботи при максимальних навантаженнях.
Максимальна роздільна здатність 7680x4320 дає можливість підключати монітори формату 8K, що особливо актуально для фахівців, які працюють із деталізованою графікою чи відео надвисокої чіткості.
Показник енергоспоживання у 225 Вт свідчить про помірний рівень використання енергії відеокартою під час роботи. Це накладає вимогу на блок живлення комп’ютера забезпечувати достатню потужність, аби запобігти збоям чи раптовим вимкненням системи при інтенсивних ігрових сесіях чи роботі в 3D-середовищах.
Цей варіант буде доречним для тих, хто прагне стабільної продуктивності у сучасних ігрових проєктах та 3D-застосунках на високих роздільностях.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.