Відеокарта ASUS GTX 1660 6Gb Super TUF Gaming OC (TUF-GTX1660S-O6G-GAMING) (GDDR6, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1660 Super |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1815 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1408 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 206x125x46 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 12677 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 206 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Наявність в магазинах | Івано-Франківськ |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 140 Вт |
| Текстурних блоків | 88 |
| Техпроцес | 12 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4718017551618 |
Відеокарта ASUS GTX 1660 6Gb Super TUF Gaming OC (TUF-GTX1660S-O6G-GAMING) (GDDR6, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 116019USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 116019USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер ASUS GTX 1660 6Gb Super TUF Gaming OC являє собою варіант середнього сегменту для тих, хто прагне досягти впевненої віддачі у новітніх іграх та графічних роботах. Карта обладнана 6 ГБ пам'яті типу GDDR6 із 192-бітною шиною, що гарантує адекватну пропускну здатність для рендерингу насичених текстур та візуальних ефектів. З'єднання відбувається через порт PCI-E 3.0 x16, який підтримується переважною більшістю актуальних материнських плат.
Обсяг відеопам'яті у 6 ГБ вказує на те, який масив графічної інформації може бути збережений для миттєвого використання під час роботи. Це стає очевидним, коли завантажуються ігри з високою деталізацією чи вимогливими текстурами, де дефіцит пам'яті спричиняє затримки та падіння FPS.
Забезпечення живлення за допомогою одного 8-контактного конектора гарантує стабільне надходження енергії до відеокарти у пікові моменти навантаження. Це критично, адже живлення лише від слоту PCI-E не вистачає для підтримання максимальної функціональності.
Гранична роздільна здатність 7680x4320 свідчить про здатність відеокарти відображати картинку аж до рівня 8K. Для споживача це актуально при підключенні екрана чи телевізора із надвисокою чіткістю, наприклад, 8K-панелі, де ви побачите максимальний рівень деталізації.
Рівень енергоспоживання у 140 Вт вказує на обсяг струму, який споживає відеокарта під час своєї роботи. Для користувача це означає, що блок живлення ПК зобов'язаний бути достатньо потужним і надійним, аби запобігти некоректній роботі чи вимиканням під час запуску вимогливих ігор або виконання графічно складних операцій.
Ця модель стане гарним вибором для геймерів та фахівців, що працюють із мультимедіа, котрі потребують надійної роботи у новітніх іграх та графічних проектах, зберігаючи при цьому низький рівень шуму.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.