Зарядна станція Oukitel P2001E PLUS / 2400 Вт / 2048 Вт/ч / LiFePO4 (P2001E PLUS) UA
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Виробник | Oukitel |
| Індикація заряду | є |
| Вага: | 22 кг |
| Габарити: | 399x285x330 мм |
| Дод. роз'єм: | 1x Авторозетка (12 В), 2x DC 5525 (12 В) |
| Додаток IOS / Android | є |
| К-сть USB: | 2x USB Type-A, 4x USB Type-C |
| К-сть розеток: | 4x Schuko |
| Місткість зарядної станції: | 2048 Вт/год |
| Максимальна потужність: | 1800 Вт |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Номінальна потужність: | 2400 Вт |
| Оплата частинами | ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 3 міс, |
| Потужність заряджання від прикурювача | 120 Вт |
| Потужність заряджання від розетки | 1800 Вт |
| Потужність заряджання від сонячної панелі | 500 Вт |
| Регіональна версія | UA |
| Ресурс акумулятора: | 3500 циклів до 80% ємності |
| Способи заряджання: | Від мережі, сонячна панель |
| Тип акумулятора: | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | 10 мс |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 8716309927239 |
Зарядна станція Oukitel P2001E PLUS / 2400 Вт / 2048 Вт/ч / LiFePO4 (P2001E PLUS) UA
Код товару: 241226NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 241226NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуга Підключення зарядних станцій*
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.