Зарядна станція Njoy Power Base 600 / 600 Вт / 510 Вт/ч / Li-Ion (Power Base 600) UA
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Виробник | Njoy |
| Вага: | 6.7 кг |
| Габарити: | 340x178x230 мм |
| Дод. роз'єм: | 1x Авторозетка (12 В), 1x DC 5525 (12 В) |
| К-сть USB: | 2x USB Type-A, 1x USB Type-C |
| К-сть розеток: | 2x Schuko |
| Місткість зарядної станції: | 510 Вт/год |
| Максимальна потужність: | 800 Вт |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Напруга: | 5, 9, 12 В |
| Наявність в магазинах | Івано-Франківськ |
| Номінальна потужність: | 600 Вт |
| Потужність заряджання від прикурювача | 240 Вт |
| Потужність заряджання від розетки | 400 Вт |
| Потужність заряджання від сонячної панелі | 200 Вт |
| Регіональна версія | UA |
| Способи заряджання: | Від мережі, автомобільної зарядки, сонячна панель |
| Струм: | 1.5, 2, 3, 5, 10 A |
| Тип акумулятора: | Li-Ion |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6422956013141 |
Зарядна станція Njoy Power Base 600 / 600 Вт / 510 Вт/ч / Li-Ion (Power Base 600) UA
Код товару: 215200NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 215200NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуга Підключення зарядних станцій*
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Діма
Самее те для віддаленої роботи, підключаю тільки телефон і ноут для зарядки, вистачає на довго. Можу рекомендувати.
10.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
10.10.2025
Відгуки (1)
Діма
Самее те для віддаленої роботи, підключаю тільки телефон і ноут для зарядки, вистачає на довго. Можу рекомендувати.
10.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
10.10.2025