Зарядна станція Jackery Explorer 1000V2 / 1500 Вт / 1070 Вт/ч / LiFePO4 (21-0001-000221) UA
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Виробник | Jackery |
| Індикація заряду | є |
| Вага: | 10.8 кг |
| Габарити: | 224x327x247 мм |
| К-сть USB: | 1x USB Type-A, 2x USB Type-C |
| К-сть розеток: | 2x Schuko |
| Місткість зарядної станції: | 1070 Вт/год |
| Максимальна потужність: | 3000 Вт |
| Напруга: | 5, 9, 12 В |
| Номінальна потужність: | 1500 Вт |
| Регіональна версія | UA |
| Ресурс акумулятора: | 4000 циклів до 80% ємності |
| Способи заряджання: | Від мережі, автомобільної зарядки, сонячна панель |
| Струм: | 1.5, 2, 3, 5, 10 A |
| Тип акумулятора: | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | 20 мс |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Зарядна станція Jackery Explorer 1000V2 / 1500 Вт / 1070 Вт/ч / LiFePO4 (21-0001-000221) UA
Код товару: 245925NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 245925NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуга Підключення зарядних станцій*
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Портативний акумулятор Jackery Explorer 1000V2 — це мобільний енергетичний модуль із літій-залізо-фосфатним акумулятором (LiFePO4) ємністю 1070 Вт·год та максимальною потужністю 1500 Вт. Він буде доречним для тих, кому необхідне незалежне джерело струму під час відпочинку на природі, мандрівок чи виконання завдань поза межами стаціонарної мережі. Завдяки різноманітності роз’ємів, серед яких USB, змінного та постійного струму, можна живити різноманітну апаратуру — від мобільних телефонів до потужного ручного інструменту.
Наявність одного роз'єму USB Type-A та двох USB Type-C надає варіативність при одночасному живленні різноманітних ґаджетів. Інтерфейс USB Type-C підтримує прискорене заряджання, що є значною перевагою для новітніх смартфонів, планшетів та лептопів, які дедалі частіше використовують цей стандарт.
Забезпечення напруг 5, 9 та 12 В дає змогу узгоджувати роботу зарядного пристрою з великим колом електронних приладів та апаратури. Зокрема, 5 В потрібні для більшості USB-пристроїв, скажімо, мобільних телефонів і компактних аудіосистем, тоді як 9 і 12 В необхідні для живлення певних фотоапаратів, безпілотників чи спеціалізованого устаткування.
Резерв енергії зарядної станції у 1070 Вт·год свідчить про те, що вона здатна живити апаратуру із сумарною потужністю 1070 ват протягом однієї години або, наприклад, 100 ват — близько 10 годин. Для споживача цей показник є значущим, адже він дає уявлення про тривалість роботи поза мережею до наступного поповнення заряду.
Номінальне значення потужності у 1500 Вт встановлює максимальне навантаження, яке прилад може видавати одночасно без ризику перевантаження. Це дає можливість під'єднувати електроприлади чи побутову техніку потужністю до 1500 Вт, не побоюючись помилок у роботі чи автоматичного вимкнення.
Змога поповнювати заряд від електромережі, автомобільного адаптера чи сонячного модуля надає цьому приладу гнучкість у різних обставинах. Скажімо, під час автомобільних переїздів легко поновити заряд батареї без доступу до стаціонарної електромережі, що вельми доречно для тривалих подорожей.
Наявність двох розеток Schuko дає змогу під'єднувати одразу два прилади з європейськими електричними вилками, що зручно під час роботи у віддалених місцях чи вдома при відсутності звичайної мережі. Наприклад, можна паралельно забезпечувати енергією ноутбук та зарядний пристрій для інструментів, зекономляючи час на послідовному підключенні.
Акумулятори типу LiFePO4 вирізняються вищою надійністю та довшим терміном служби, якщо порівнювати зі звичними літій-іонними джерелами живлення. Вони витримують більше циклів заряджання — аж до 2000–3000, що зменшує необхідність у частих замінах. Це особливо відчутно при постійному використанні зарядної станції у віддалених локаціях або під час тривалих мандрівок.
Чудовий вибір для тих, хто регулярно працює чи відпочиває в автономному режимі, гарантуючи стабільне електроживлення різноманітних гаджетів.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.