Зарядна станція BLUETTI EB3A / 600 Вт / 268 Вт/ч / LiFePO4 (EB3A) UA
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Виробник | BLUETTI |
| Вага: | 4.6 кг |
| Габарити: | 255x180x183 мм |
| Дод. роз'єм: | 1x Авторозетка (12 В), 2x DC 5521 (12 В), 1x W |
| К-сть USB: | 2x USB Type-A, 1x USB Type-C |
| К-сть розеток: | 1x Schuko |
| Місткість зарядної станції: | 268 Вт/год |
| Максимальна потужність: | 1200 Вт |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Напруга: | 5, 12 В |
| Номінальна потужність: | 600 Вт |
| Потужність заряджання від прикурювача | 200 Вт |
| Потужність заряджання від розетки | 330 Вт |
| Потужність заряджання від сонячної панелі | 200 Вт |
| Регіональна версія | UA |
| Ресурс акумулятора: | 2500 циклів до 80% ємності |
| Способи заряджання: | Від мережі, автомобільної зарядки, сонячна панель |
| Струм: | 3 A |
| Тип акумулятора: | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6970991290589 |
Зарядна станція BLUETTI EB3A / 600 Вт / 268 Вт/ч / LiFePO4 (EB3A) UA
Код товару: 223148NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 223148NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуга Підключення зарядних станцій*
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Енергія у ваших руках: BLUETTI EB3A 268Wh – портативна електростанція для всіх випадків життя!
BLUETTI EB3A 268Wh — це портативна електростанція, яка призначена для забезпечення резервного живлення у різних ситуаціях, таких як кемпінг, подорожі на природу, аварійні ситуації або просто для використання у місцях, де немає доступу до стаціонарної електромережі.
Компактна потужність для ваших потреб
Зарядна станція BLUETTI потужністю 600W та ємністю 268Wh забезпечує надійну та стабільну роботу ваших пристроїв у будь-яких умовах. Ідеальне рішення для подорожей, кемпінгу та аварійних ситуацій!
Переваги BLUETTI EB3A 268WH
- Портативність: Легко переносити завдяки компактним розмірам та невеликій вазі.
- Універсальність: Підходить для різних цілей від туристичних походів до аварійного резервного харчування будинку.
- Швидка зарядка: Можливість швидкого заряджання від різних джерел живлення.
- Безпека: Використання LiFePO4 акумуляторів, які відомі своєю стабільністю та довговічністю.
- Екологічність: Можливість використання сонячних панелей для заряджання робить цей пристрій екологічно чистим варіантом.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.