Зарядна станція BLUETTI AC180 / 1800 Вт / 1152 Вт/ч / LiFePO4 (AC180) UA
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Виробник | BLUETTI |
| Індикація заряду | є |
| Вага: | 17 кг |
| Габарити: | 340x247x317 мм |
| Дод. роз'єм: | 1x Авторозетка (12 В), 1x DC 5521 (12 В), 1x Wireless |
| Додаток IOS / Android | є |
| К-сть USB: | 4x USB Type-A, 1x USB Type-C |
| К-сть розеток: | 2x Schuko |
| Місткість зарядної станції: | 1152 Вт/год |
| Максимальна потужність: | 2700 Вт |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Напруга: | 5, 12 В |
| Номінальна потужність: | 1800 Вт |
| Потужність заряджання від прикурювача | 200 Вт |
| Потужність заряджання від розетки | 1440 Вт |
| Потужність заряджання від сонячної панелі | 500 Вт |
| Регіональна версія | UA |
| Ресурс акумулятора: | 3500 циклів до 80% ємності |
| Способи заряджання: | Від мережі, автомобільної зарядки, сонячна панель |
| Струм: | 3, 10 A |
| Тип акумулятора: | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6970991292132 |
Зарядна станція BLUETTI AC180 / 1800 Вт / 1152 Вт/ч / LiFePO4 (AC180) UA
Код товару: 238479NEW
Гарантія: 60міс.
Код товару: 238479NEW
Гарантія: 60міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуга Підключення зарядних станцій*
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (6)
Рембрант
Свої функції виконує, збірка якісна, старлінк може працювати від неї приблизно 3 години
10.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
10.10.2025
Deizzu
В Києві самовивозом можна забрати?
10.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так, товар можна отримати у нашому магазині. У розділі "Контакти" Ви можете знайти інформацію по графіку роботи та місцерозташуванню.
10.10.2025
Іван
Купував ще в 2023 році, працює досі. Дуже потрібна штука у наш час, на жаль.
Дякую магазину.
10.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
10.10.2025
Олександр
Як на мене - найбільш оптимальний варіант по ціна-якість. По доставці питань нема, все швидко.
10.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
10.10.2025
Гілевич Максим Євгенович
Хороша станція, підходить для всіх мої потреб, дякую за швидку доставку!
10.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
10.10.2025
Відгуки (6)
Рембрант
Свої функції виконує, збірка якісна, старлінк може працювати від неї приблизно 3 години
10.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
10.10.2025
Deizzu
В Києві самовивозом можна забрати?
10.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так, товар можна отримати у нашому магазині. У розділі "Контакти" Ви можете знайти інформацію по графіку роботи та місцерозташуванню.
10.10.2025
Іван
Купував ще в 2023 році, працює досі. Дуже потрібна штука у наш час, на жаль.
Дякую магазину.
10.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
10.10.2025
Олександр
Як на мене - найбільш оптимальний варіант по ціна-якість. По доставці питань нема, все швидко.
10.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
10.10.2025
Гілевич Максим Євгенович
Хороша станція, підходить для всіх мої потреб, дякую за швидку доставку!
10.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
10.10.2025