Відеокарта Zotac RTX 5090 32Gb GAMING AMP Extreme INFINITY (ZT-B50900B-10P) (GDDR7, 512 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Zotac |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5090 |
| Обсяг пам'яті: | 32 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 512 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2467 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 21760 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 1000 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 332x137x71 мм |
| Колір: | Чорно-сірий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 39373 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 332 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Дніпро |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 575 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Zotac RTX 5090 32Gb GAMING AMP Extreme INFINITY (ZT-B50900B-10P) (GDDR7, 512 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 255738NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 255738NEW
Гарантія: 12міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна карта Zotac RTX 5090 32Gb GAMING AMP Extreme INFINITY — це потужний відеоадаптер для вибагливих користувачів, котрі займаються 3D-моделюванням, монтажем відео або новітніми іграми. Обсяг відеопам'яті у 32 ГБ стандарту GDDR7 разом із 512-бітною шиною гарантують миттєвий обмін даними та стабільну роботу навіть із громіздкими текстурами. З'єднання через шину PCI-E версії 5.0 x16 забезпечує високу пропускну здатність.
Дана версія 5090 — це графічний процесор останньої генерації, який суттєво прискорює візуалізацію складних ефектів та рендеринг у реальному часі. Порівняно з минулими модифікаціями, він має оптимізовану архітектуру, що дає змогу краще задіювати ресурси та мінімізує затримки при опрацюванні інформації.
Наявність 32 ГБ відеопам'яті дає змогу оперувати великими масивами графічних даних без потреби постійно звертатися до оперативної пам'яті системи, що суттєво зменшує час очікування при обробці візуалу та відеоматеріалів.
Пам'ять типу GDDR7 вирізняється збільшеною пропускною здатністю відносно попередніх серій, що прямо впливає на швидкодію обробки графічних даних. Це особливо помітно під час роботи з об'ємними текстурами або заплутаними сценами у сфері 3D-моделювання, де оперативний обмін відомостями між відеочипом та пам'яттю скорочує відставання.
Робоча частота процесора 2467 МГц показує, скільки обчислень може здійснити відеокарта за секунду, що прямо корелює зі швидкістю графічної обробки. Вищі показники частоти ядра забезпечують прискорене формування зображення, що особливо помітно у динамічних сценах, іграх з високою деталізацією чи при роботі з об'ємною графікою.
Енергоспоживання на рівні 575 Вт свідчить про те, що ця відеокарта потребує надійного та достатньо потужного джерела електроживлення, яке здатне підтримувати таке навантаження без падіння вольтажу. Це має пряме відношення до конфігурації комп'ютера: варто обрати блок живлення із солідним запасом, щоб запобігти збоям у роботі чи раптовому вимкненню системи.
Цей відеоадаптер чудово пасуватиме для фахівців, які займаються 3D-рендерингом, відеопродакшеном, а також для геймерів, які оперують масивом даних.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.