Відеокарта Zotac RTX 3080Ti 12GB AMP HOLO (ZT-A30810F-10P) (GDDR6X, 384 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Zotac |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3080 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6X |
| Шина пам'яті: | 384 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1665 МГц |
| Частота пам'яті: | 19000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 10240 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | ZOTAC SPECTRA 2.0 |
| Габарити: | 317x131x64 мм |
| Колір: | Чорно-сірий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 26784 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 318 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 350 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, NVIDIA G-Sync |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895173623196 |
Відеокарта Zotac RTX 3080Ti 12GB AMP HOLO (ZT-A30810F-10P) (GDDR6X, 384 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Код товару: 165174USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 165174USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Zotac RTX 3080Ti 12GB AMP HOLO (ZT-A30810F-10P) — це складова частина найвищого рівня для геймінгу та професійних графічних завдань. Ця модель укомплектована 12 ГБ пам'яті типу GDDR6X та 384-розрядною шиною, що гарантує швидкий обмін інформацією та значну пропускну здатність. Завдяки сумісності з інтерфейсом PCI-E 4.0, виходить повноцінно задіяти можливості новітніх материнських плат.
Наявність трьох вентиляторів у системі тепловідведення відеокарти сприяє більш дієвому скиданню тепла, враховуючи порівняння з конструкціями, що мають лише один чи два вентилятори. Як наслідок, температура графічного процесора утримується на нижчому рівні навіть при інтенсивній роботі, що мінімізує ризик теплового обмеження (тротлінгу) і дає змогу стабільно тримати найвищу швидкість роботи.
12 ГБ відеопам'яті дають змогу зручно оперувати великими текстурами й насиченими 3D-сценами, що є ключовим для актуальних ігор та спеціалізованого софту, як-от програми для 3D-рендерингу чи монтажу відео. З таким обсягом користувач побачить менше звернень до дискового сховища, що зменшує затримки та позитивно впливає на плавність відображення.
Два додаткові 8-контактні конектори живлення гарантують стабільне та повноцінне електрозабезпечення відеокарти при значних навантаженнях. Це критично важливо, коли графічний процесор функціонує на піковій потужності, як-от під час тривалих ігрових сесій або важких рендерингів, адже дефіцит енергії може спричинити падіння швидкодії чи раптове вимикання.
Найвища роздільна здатність 7680x4320 свідчить про підтримку формату 8K, що суттєво перевершує звичні Full HD та навіть 4K. Це буде перевагою для користувачів, які використовують надвеликі дисплеї або системи з кількох моніторів високої чіткості, наприклад, у сферах відеомонтажу чи професійного проєктування.
Це рішення ідеально підійде геймерам та фахівцям, які займаються масштабними графічними роботами та потребують невпинної продуктивності.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.