Відеокарта Zotac RTX 3070Ti 8Gb Trinity OC (ZT-A30710J-10P) (GDDR6X, 256 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Zotac |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3070 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6X |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1800 МГц |
| Частота пам'яті: | 19000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 6144 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | ZOTAC SPECTRA 2.0 |
| Габарити: | 317x117x59 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 22492 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 318 |
| Зайнятих слотів: | 2.5 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 310 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, NVIDIA G-Sync |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895173623479 |
Відеокарта Zotac RTX 3070Ti 8Gb Trinity OC (ZT-A30710J-10P) (GDDR6X, 256 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Код товару: 139466USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 139466USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Zotac RTX 3070Ti 8Gb Trinity OC (ZT-A30710J-10P) оснащений 8 ГБ швидкісної пам'яті GDDR6X та 256-бітною шиною, з'єднаними через роз'єм PCI-E 4.0. Він ідеально підійде тим, хто вимагає відмінної продуктивності в комп'ютерних забавах чи професійній роботі з візуалізацією, як-от створення 3D-об'єктів чи відеоредагування. Завдяки сучасному набору технологій NVIDIA RTX, ця модель підтримує трасування шляху світла та прискорені завдання машинного навчання.
8-гігабайтовий запас відеопам'яті гарантує плавне функціонування у новітніх іграх на високих налаштуваннях, зокрема у форматі 1440p, а також дає необхідний резерв для обробки великих текстур та комплексних сцен у проєктуванні 3D-графіки.
Два порти живлення типу 8-pin гарантують надійне та потрібне електропостачання для відеокарти, особливо у моменти максимального навантаження. Така конструкція дає змогу пристрою функціонувати на вищих частотах без загрози дефіциту потужності, що є ключовим для тривалих ігрових баталій чи обчислювально складних процесів.
Примусове охолодження за допомогою вентилятора (кулера) забезпечує ефективне тепловідведення від графічного чипа, зберігаючи температуру в межах допустимого навіть за тривалої експлуатації під навантаженням. Це критично необхідно під час запуску вимогливих до ресурсів ігор чи відеообробки, коли графічний процесор функціонує на високих частотах, генеруючи значне тепловиділення.
Показник енергоспоживання на рівні 310 Вт свідчить про відчутні потреби відеокарти в електроенергії, особливо при максимальних навантаженнях, як-от у складних ігрових сесіях чи під час тривимірного рендерингу. Це безпосередньо впливає на вимоги до блока живлення: він мусить мати достатній запас потужності та забезпечувати стабільну роботу, щоб запобігти збоям або падінню швидкодії.
Відмінний варіант для геймерів та фахівців, які займаються 3D-моделюванням чи відеоредагуванням, і яким необхідна стабільно високий рівень продуктивності.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.