Відеокарта Zotac RTX 3070 Twin Edge OC White Edition (ZT-A30700J-10P) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Zotac |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3070 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1755 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 5888 |
| Підтримувані 3D API: | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 4.0 x16 |
| Інтерфейс HDMI/D-Port: | 1x HDMI 2.1, 3x DisplayPort 1.4a |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 232x141x41 мм |
| Особливості: | Підтримка 4k, 8k, VR |
| Колір: | Білий |
| Довжина відеокарти, мм: | 232 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 220 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, NVIDIA G-Sync |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Zotac RTX 3070 Twin Edge OC White Edition (ZT-A30700J-10P) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 218313USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 218313USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Дмитрий О.
Покупаю не первый раз, но первый раз попросили оставить отзыв о товаре)
Оставляю: карта - входной билет для белой сборки. Конечно если есть деньги - стоит поисктаь белый стрикс - но его еще поди найди. Но для хорошей, красивой белой сборки- сойдет. по состоянию - порядок. Бывало были нюансы с картами - но оперативно решали хотя бы
08.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
08.03.2024
Jir
Под белую сборку ничего и не найти особо, за эту цену - хороший вариант
02.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Дякуємо що знайшли час залишити відгук. Ми завжди стараємося тримати ціни якомога нижчими, для наших клієнтів.
03.11.2023
Відгуки (2)
Дмитрий О.
Покупаю не первый раз, но первый раз попросили оставить отзыв о товаре)
Оставляю: карта - входной билет для белой сборки. Конечно если есть деньги - стоит поисктаь белый стрикс - но его еще поди найди. Но для хорошей, красивой белой сборки- сойдет. по состоянию - порядок. Бывало были нюансы с картами - но оперативно решали хотя бы
08.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
08.03.2024
Jir
Под белую сборку ничего и не найти особо, за эту цену - хороший вариант
02.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Дякуємо що знайшли час залишити відгук. Ми завжди стараємося тримати ціни якомога нижчими, для наших клієнтів.
03.11.2023