Відеокарта Zotac RTX 2060 6Gb AMP (ZT-T20600D-10M) (GDDR6, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Zotac |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 2060 |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1800 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1920 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 209x119x41 мм |
| Колір: | Чорно-сірий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Turing |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 13121 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 209 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 175 Вт |
| Текстурних блоків | 120 |
| Технології: | NVIDIA Ansel, NVIDIA 3D Vision, NVIDIA Adaptive V-Sync, NVIDIA G-Sync, NVIDIA PhysX |
| Техпроцес | 12 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Zotac RTX 2060 6Gb AMP (ZT-T20600D-10M) (GDDR6, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 259113USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 259113USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта Zotac RTX 2060 6Gb AMP (ZT-T20600D-10M) — це складова середнього рівня для ПК, що пасує для ігрових застосунків, графічного дизайну та монтажу відео. Вона обладнана 6 ГБ пам'яті GDDR6 та 192-бітним інтерфейсом, що гарантує достатню пропускну здатність для застосунків і ігор у роздільній здатності Full HD, а іноді й 1440p. З'єднання відбувається через порт PCI-E 3.0 x16, що є сумісним із більшістю материнських плат.
Обсяг відеопам'яті у 6 ГБ безпосередньо впливає на те, скільки текстур та даних графічний чіп може зберігати для швидкого доступу під час виконання завдань. В ігровому середовищі це дає змогу застосовувати текстури високої якості без втрати частоти кадрів або виникнення затримок.
Наявність одного конектора додаткового живлення 8-pin забезпечує стабільне й адекватне енергозабезпечення для відеокарти протягом інтенсивних навантажень. Це істотно, адже живлення лише через слот PCI-E може бути недостатнім для досягнення максимальної продуктивності.
Система активного охолодження з використанням вентилятора підтримує постійний потік повітря через радіатор, що суттєво знижує температуру графічного процесора під час тривалих ігрових сесій або роботи з вимогливими програмами.
Споживана потужність на рівні 175 Вт свідчить про помірні потреби у електроенергії, що є важливим фактором при підборі блоку живлення для всієї системи. На практиці це допомагає уникнути перевантаження електромережі ПК та мінімізує ризик перегріву через надмірне виділення тепла.
Даний варіант буде доречним для геймерів та фахівців з дизайну, які шукають оптимальне співвідношення потужності та енергоефективності для завдань у Full HD та 1440p.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.