Відеокарта Zotac GTX 1660 6GB Super AMP (ZT-T16620D-10M) (GDDR6, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Zotac |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1660 Super |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1845 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1408 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 210x119x41 мм |
| Колір: | Сірий |
| DirectX | 12 |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 12677 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 210 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Наявність в магазинах | Дніпро |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 140 Вт |
| Текстурних блоків | 88 |
| Техпроцес | 12 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895173619960 |
Відеокарта Zotac GTX 1660 6GB Super AMP (ZT-T16620D-10M) (GDDR6, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 123330USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 123330USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Роман
які габаритимає відеокарта?
06.12.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Відеокарта має такі розміри 173.4x111.15x35.3 мм
31.01.2024
Графічний адаптер Zotac GTX 1660 6GB Super AMP (ZT-T16620D-10M) — це відеокарта середнього сегменту, яка підійде як для завзятих геймерів у роздільній здатності Full HD, так і для мультимедійних завдань. Вона оснащена 6 ГБ оперативної пам'яті типу GDDR6 та 192-бітною шиною, що гарантує впевнену віддачу в актуальних іграх та софті. Інтерфейс PCI-E 3.0 x16 забезпечує зв'язок із переважною більшістю материнських плат. У повсякденній роботі ця модель сприятиме швидшому рендерингу відеоматеріалів або проєктуванню 3D-сцен.
Розмір відеопам'яті у 6 Гб вказує на максимальну кількість текстур та графічних даних, які можуть бути миттєво передані на обробку. Це ключовий параметр у відеоіграх, особливо за умови високих параметрів відображення, де задіюється багато насичених деталями текстур, а також при використанні роздільної здатності Full HD або Quad HD.
Присутність додаткового 8-контактного конектора живлення гарантує стабільну та необхідну подачу електроенергії до графічного модуля під час пікових навантажень. Це критично важливо, коли відеокарта функціонує на вищих частотах або потребує більше енергії, аніж здатний забезпечити роз'єм PCI-E, вбудований у материнську плату.
Найвища роздільна здатність 7680x4320 свідчить про здатність відеокарти відображати зображення у форматі 8K, що учетверо якісніше за 4K. Така характеристика є перевагою для користувачів, що працюють із надзвичайно деталізованою графікою чи професійним відео, де ключовими є максимальна чіткість та деталізація.
Споживання потужності на рівні 140 Вт вказує на те, що відеокарта отримує необхідну енергію для стабільного функціонування навіть при високому завантаженні, не створюючи надмірного навантаження на блок живлення системи. Це важливо для тих, хто прагне мінімізувати надмірне тепловиділення та підтримувати енергоощадність свого ПК.
Цей графічний прискорювач буде доречним для геймерів та фахівців зі створення контенту, які надають перевагу гармонії між потужністю та ощадливим використанням енергії у роздільній здатності Full HD.
Відгуки (1)
Роман
які габаритимає відеокарта?
06.12.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Відеокарта має такі розміри 173.4x111.15x35.3 мм
31.01.2024